۸۸۱۹۹۲۴۴(۰۲۱) تماس با ما

0مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

یک اتصال امن، رمزگذاری شده و در نتیجه امن است؛ اما یک ارتباط محافظت نشده خیر، درست است؟ اما گواهی ها از کجا می آیند، و تفاوت بین SSL و TLS چیست؟ یک گواهی دیجیتال با مقوله امنیت چه ارتباطی دارد؟

ادامه مطلب
۱۳۹۷/۰۲/۱۱ توسط مدیر سیستم SSL, Certificate, Security, نظر‌ها

مرکز امنیت اینترنت (CIS) آخرین نسخه 20 کنترل امنیتی مهم خود را منتشر کرد. یک مجموعه از بهترین دستورالعمل ها برای به دست آوردن امنیت سیستم های اطلاعاتی و داده ها در سطح جهانی، کنترل ها بیش از 85 درصد از شایع ترین حملات سایبری را کنترل کرده اند.

ادامه مطلب
۱۳۹۷/۰۱/۲۷ توسط مدیر سیستم CyberSecurity, نظر‌ها

در دنیایی که به نظر می رسد نقض داده های روزانه است، ممکن است به نظر رسد که نبرد برای امنیت سایبری به طور رسمی از بین رفته است و برای کسب و کارها چیزی بیشتری برای انجام نیست، مگر انتظار برای نقض های اجتناب ناپذیر و کنترل آسیب بعد از آن

ادامه مطلب
۱۳۹۷/۰۱/۱۸ توسط مدیر سیستم CyberSecurity, Cloud, نظر‌ها

یک بدافزار مخرب معدن کاوی Cryptocurrency که به تازگی کشف شده است از کمپین های پیشرفته هک استفاده نموده و میلیون ها دلار از آن به دست آورده است و همه آن به لطف ارتشی از هزاران کامپیوتر ربوده شده است.

ادامه مطلب
۱۳۹۶/۱۲/۱۹ توسط مدیر سیستم Cryptocurrency, miners, 0 نظر‌ها

حدود 61 درصد از سازمان های خدمات مالی و شرکتهای تکنولوژی در سنگاپور از سیستم بیومتریک اثر انگشت استفاده می کنند، که بیشترین مقدار در بین پنج کشور بزرگ جهانی است.

ادامه مطلب
۱۳۹۶/۱۲/۱۶ توسط مدیر سیستم biometric, نظر‌ها

آسیب پذیری های جدید کشف شده برای کاربران شبکه های 4G LTE می تواند ویرانی به بار آورد زیرا می تواند تماس های تلفنی و پیام های متنی را شنود کند، دستگاه ها را آفلاین کند و حتی از هشدارهای اضطراری سوء استفاده کند.

ادامه مطلب
۱۳۹۶/۱۲/۱۴ توسط مدیر سیستم Vulnerability, نظر‌ها

شکل تازه کشف نشده ای از نرم افزارهای مخرب اندروید مخفیانه اطلاعات حساس از دستگاه های آلوده را به سرقت می برد که شامل ضبط صدا از تماس های تلفنی می شود و آنها را در حساب های ابری ذخیره سازی می کند.

ادامه مطلب
۱۳۹۶/۱۲/۱۲ توسط مدیر سیستم Malware, نظر‌ها

کارشناسان امنیت سایبری می توانند لیستی از شیوه های نگهداری حساب های آنلاین به شما ارائه دهند. یکی از اساسی ترین نکات آنها : عدم استفاده از گذرواژه های یکسان است.

ادامه مطلب
۱۳۹۶/۱۲/۱۲ توسط مدیر سیستم Privacy, نظر‌ها

نسخه بعدی سیستم عامل موبایل Google، Android P، به نظر می رسد دارای مجموعه ای از محافظت از حریم خصوصی جدید است که از برنامه ها برای سوء استفاده از دوربین گوشی و میکروفون جلوگیری می کند.

ادامه مطلب
۱۳۹۶/۱۲/۰۷ توسط مدیر سیستم Privacy, نظر‌ها

یک محقق امنیتی، صدها دامنه GitLab را فقط در چند ثانیه با استفاده از ضعف موجود در فرآیند احراز هویت دامنه ها، ربود - یک مسئله امنیتی که این شرکت در حال حاضر آن را برطرف نموده است.

ادامه مطلب
۱۳۹۶/۱۲/۰۵ توسط مدیر سیستم Vulnerability, نظر‌ها

Coldroot یک بدافزار Mac است که می تواند به صورت مخفیانه، از راه دور یک کامپیوتر آسیب پذیر را کنترل کند و کلمه عبور را از keychain کاربر سرقت کند، دو سال است که سازندگان آنتی ویروس آن را نادیده گرفته اند - حتی اگر کد به راحتی قابل دانلود باشد.

ادامه مطلب
۱۳۹۶/۱۲/۰۲ توسط مدیر سیستم Trojan, نظر‌ها

تیم Project Zero شرکت گوگل جزئيات يک فايل اصلاح نشده که برای مبارزه در برابر نفوذ در Edge را منتشر کرده است.

ادامه مطلب
۱۳۹۶/۱۱/۳۰ توسط مدیر سیستم exploit, نظر‌ها

یک آسیب پذیری zero-day در برنامه پیام رسانTelegram به مهاجمان اجازه داد تا یک فرم جدید بدافزار را با توانایی های مختلف از جمله ایجاد یک تروجان برای معدن کاوی ارز های دیجیتال گسترش دهد.

ادامه مطلب
۱۳۹۶/۱۱/۲۸ توسط مدیر سیستم zero-day, نظر‌ها

با توجه به تحلیل Brendan Gregg، معمار ارشد عملکرد Netflix، راهکار تهدیدهای لینوکس برای Meltdown که به عنوان جداول صفحات هسته شناخته می شود (KPTI) می تواند موجب سربار گسترده ای بر روی CPU شود.

ادامه مطلب
۱۳۹۶/۱۱/۲۵ توسط مدیر سیستم Meltdown, Inspectre, نظر‌ها

مایکروسافت در ویندوز 10 نسخه Pro احراز هویت توسط کف دست را به عنوان بخشی از سیستم ورود به ویندوز بوسیله صورت و شناسایی اثر انگشت اضافه کرده است.

ادامه مطلب
۱۳۹۶/۱۱/۲۳ توسط مدیر سیستم Authentication, نظر‌ها

نقص موجود در دستگاه Adaptive Security Appliance (ASA) با امتیاز 10 در CVSS در حال حاضر مورد سوء استفاده هکرها قرار گرفته است.

ادامه مطلب
۱۳۹۶/۱۱/۲۱ توسط مدیر سیستم vulnerability, نظر‌ها

توسعه دهندگان شرکت Falcongaze امکان استفاده از SecureTower 6.0 را برای شناسایی معدن کاوی در شبکه های شرکت های سازمانی تایید کردند. این به این دلیل است که موارد استفاده از سخت افزار شرکتی برای معدن کاوی توسط کارکنان به تازگی بیشتر شده است و SecureTower قادر به جلوگیری از آن است.

ادامه مطلب
۱۳۹۶/۱۱/۱۸ توسط مدیر سیستم Cryptocurrency, نظر‌ها

به یاد دارید زمانی که گفتید: "هیچ چیز برای پنهان کردن ندارید؟" معلوم شد که دارید. اگر این امر یک رابطه مخفیانه که شما از همسر خود پنهان کرده اید نیست، می تواند محل کار فوق محرمانه شما باشد که در حال حاضر دقیقا بر روی نقشه برای هر کسی قابل مشاهده است.

ادامه مطلب
۱۳۹۶/۱۱/۱۶ توسط مدیر سیستم leak, نظر‌ها

گوگل 89 افزونه مخرب را از Chrome Web Store حذف کرده است که بر روی بیش از 420،000 مرورگر نصب شده، آنها را به بردگان معدن کاوی Monero تبدیل کرده و ابزارهایی برای ضبط فعالیت های کاربران و وبسایت های بازدید شده توسط آنها را نصب نموده اند.

ادامه مطلب
۱۳۹۶/۱۱/۱۴ توسط مدیر سیستم Miner, 0 نظر‌ها

مایکروسافت به روز رسانی اضطراری ویندوز را برای غیر فعال کردن مشکل میکرو کد Intel برای حمله Specter Variant 2 منتشر کرده است.

ادامه مطلب
۱۳۹۶/۱۱/۱۱ توسط مدیر سیستم نظر‌ها

حملات باج افزار مانند WannaCry و Petya باعث ایجاد هرج و مرج شدید در سال گذشته شد، در حالی که مواردی مانند Locky و Cerber از اهمیت کمتری برخوردار بودند اما هنوز موفق به ایجاد مقدار زیادی درآمد برای سازندگان جنایتکار خود شدند.

ادامه مطلب
۱۳۹۶/۱۱/۰۹ توسط مدیر سیستم Ransomware, نظر‌ها

اینتل توصیه می کند مردم از به روز رسانی که برای رفع آسیب پذیری های Meltdown و Spectre طراحی شده اند استفاده نکنند و منتظر اطلاعات بیشتر در هفته های آتی باشند.

ادامه مطلب
۱۳۹۶/۱۱/۰۷ توسط مدیر سیستم Spectre, meltdown, نظر‌ها

Linus Torvalds در مورد پچ هایی که اینتل برای محافظت از هسته لینوکس در برابر Spectre و Linux توسعه داده است، خوشحال نیست.

ادامه مطلب
۱۳۹۶/۱۱/۰۴ توسط مدیر سیستم Meltdown, Inspectre, نظر‌ها

جشنواره فروش سافت یاب با حمایت شرکت فناوری ارتباط امن خاورمیانه تحت عنوان " با سافت یاب رایگان سفر کنید " از یکم بهمن الی 25فروردین ماه 1397 آغاز شد

ادامه مطلب
۱۳۹۶/۱۱/۰۴ توسط مدیر سیستم نظر‌ها

با حدود 1.2 میلیارد کاربر فعال در هر ماه، Gmail یکی از محبوب ترین سرویس های ایمیل در این سیاره است. برای بسیاری از این کاربران، این حساب Gmail، حساب اصلی آنها - و اغلب تنها – حساب آنها است. و به ده ها یا حتی صدها حساب آنلاین دیگر آنها مرتبط است.

ادامه مطلب
۱۳۹۶/۱۱/۰۲ توسط مدیر سیستم gmail, verification, نظر‌ها

هکرها از آسیب پذیری های نرم افزاری مایکروسافت آفیس برای گسترش یک فرم پیچیده از نرم افزارهای مخرب که قادر به سرقت اطلاعات، حذف نرم افزارهای مخرب اضافی، معدن کاوی و انجام حملات انکار سرویس توزیع شده (DDoS) می باشند، استفاده می نمایند.

ادامه مطلب
۱۳۹۶/۱۰/۳۰ توسط مدیر سیستم Vulnerability, نظر‌ها

Meltdown و Spectre اخبار بدی هستند. در حالی که اینتل بیشترین مقدار توجه را برای اشتباهات طراحی خود بدست آورده است، تراشه های AMD، بر خلاف آنچه که شما ممکن است شنیده باشید، کاملا امن نیستند.

ادامه مطلب
۱۳۹۶/۱۰/۲۷ توسط مدیر سیستم Meltdown, Inspectre, نظر‌ها

در مقایسه با مایکروسافت که به دلیل Spectre و Meltdown این ماه بسیار مشغول بوده است، آخرین آپدیت پچ Adobe، تنها یک آسیب پذیری را برطرف نموده است.

ادامه مطلب
۱۳۹۶/۱۰/۲۵ توسط مدیر سیستم vulnerability, نظر‌ها

با کشف روزنه‌ی امنیتی Meltdown و Spectre، بسیاری از کاربران نگران امنیت رایانه‌ی خود هستند. این مقاله راهنمایی برای بررسی آسیب‌پذیری و به حداقل رساندن احتمال نفوذ است.

ادامه مطلب
۱۳۹۶/۱۰/۲۴ توسط مدیر سیستم Spectre, نظر‌ها

در نهایت، امنیت Wi-Fi - و یا کمبود – آن در حال ارتقاء می باشد.

ادامه مطلب
۱۳۹۶/۱۰/۲۰ توسط مدیر سیستم Wireless, Security, نظر‌ها

سال 2017 سال هوشمندانه ای برای هوش مصنوعی بود، نه فقط از لحاظ پیشرفت تکنولوژی، بلکه برای تکامل درک ما از تاثیر AI بر جامعه ما. در اینجا پیش بینی های من در مورد دو موضوع که به تمرکز اصلی AI در سال 2018 تبدیل خواهند شد وجود دارند.

ادامه مطلب
۱۳۹۶/۱۰/۱۸ توسط مدیر سیستم AI, نظر‌ها

در اوایل سال جاری، شایعاتی در محافل امنیتی در مورد آسیب پذیری هایی که بر روی رایانه های مبتنی بر تراشه های اینتل قرار دارند، وجود دارد.

ادامه مطلب
۱۳۹۶/۱۰/۱۶ توسط مدیر سیستم Vulnerability, نظر‌ها

فکر می کنید همه موارد امنیتی در سال گذشته را دنبال کرده اید؟ در اینجا ده موردی که در این سال یاد گرفتیم و ممکن است از دست داده باشید را با هم مرور می کنیم.

ادامه مطلب
۱۳۹۶/۱۰/۱۳ توسط مدیر سیستم CyberSecurity, نظر‌ها

نیاز دارید درایوهای قدیمی را قبل از معدوم پاک کنید؟ یا می خواهید یک درایو را در یک رایانه ای که می خواهید آن را بفروشید یا آن را دور بریزید، پاک کنید؟ در اینجا چند نکته و ترفند برای کمک به شما در انجام این کار وجود دارد.

ادامه مطلب
۱۳۹۶/۱۰/۱۱ توسط مدیر سیستم wipe, نظر‌ها

وقتی که بحث امنیت سایبری پیش می آید، نسل جدید کاملا متفاوت هستند. آنها باهوش تر از نسلهای گذشته خود هستند، اما تحقیقات مختلف نشان می دهند که آنها کمتر درباره مورد هدف قرار گرفتن هک و یا نفوذ نگران می شوند.

ادامه مطلب
۱۳۹۶/۱۰/۰۹ توسط مدیر سیستم security, نظر‌ها

مرورگر نروژی Opera نسخه بتا Opera 50 را منتشر کرد و اولین مرورگری است که سیستم یکپارچه سازی بلاک کننده برای Cryptocurrency-Mining، را راه اندازی کرده است.

ادامه مطلب
۱۳۹۶/۱۰/۰۶ توسط مدیر سیستم Miner, نظر‌ها

بیشتر نرم افزارهای مخرب اندروید در بهترین حالت مزاحم هستند، اما به ندرت باعث آسیب فیزیکی به گوشی می شوند.اما Loapi اینگونه نیست، یک تروجان تازه کشف شده با معدن کاوی cryptocurrency که گوشی را به سختی به کار می گیرد، و به قدری باتری را درگیر می نماید که پشت دستگاه را می سوزاند.

ادامه مطلب
۱۳۹۶/۱۰/۰۴ توسط مدیر سیستم نظر‌ها

محققان هشدار دادند هکرها با استفاده از بدافزار Triton موفق به بستن عملیات صنعتی در خاورمیانه شده اند.

ادامه مطلب
۱۳۹۶/۱۰/۰۲ توسط مدیر سیستم Triton, نظر‌ها

در سال 1995 فیلمی اکران شد به نام هکرها. که در آن صحنه ای وجود داشت که شخصیت های اصلی لیستی از رایج ترین رمزهای عبور را که مردم استفاده می کنند، نشان می دهد. آنها بدترین کلمات را پیش بینی کردند: عشق، جنسیت، راز و خدا. 22 سال بعد، میلیون ها نفر از مردم هنوز از کلمات عبوری استفاده می کنند که به همان اندازه وحشتناک است.

ادامه مطلب
۱۳۹۶/۰۹/۲۹ توسط مدیر سیستم password, نظر‌ها

اگر شما یکی از میلیون ها نفری هستید که از سرویس DirecTV AT&T استفاده می کنید، ممکن است یک راه آسان برای هکرها برای ورود به خانه و جاسوسی خود ایجاد کرده باشید. این به خاطر آسیب پذیری است که هنوز در قسمت اصلی سیستم ضبط ویدیویی دیجیتال Genie وجود که با DirecTV به صورت رایگان دریافت می شود.

ادامه مطلب
۱۳۹۶/۰۹/۲۷ توسط مدیر سیستم Vulnerability, نظر‌ها

توانایی Netflix برای به مشاهده و بررسی دقیق عادت ها در مجموعه داده های وسیع خود، سوالات مربوط به دسترسی کارمندان این شرکت به اطلاعات شخصی مشتریان را مطرح کرده است.

ادامه مطلب
۱۳۹۶/۰۹/۲۵ توسط مدیر سیستم netflix, نظر‌ها

در سال های اخیر نقاط ضعف زیادی وجود داشته که در وبسایت های محبوب و خدمات آنلاین مشاهده شده است و احتمالا برخی از حساب های شما نیز تحت تاثیر قرار گرفته اند. همچنین احتمال دارد اعتبارهای شما در یک فایل عظیم که در Dark Web در حال دست به دست شدن است وجود داشته باشد.

ادامه مطلب
۱۳۹۶/۰۹/۲۲ توسط مدیر سیستم Dark Web, نظر‌ها

شرکت گوگل در ایمیلی به توسعه دهندگان گفت: تصمیم خود در خصوص مسدود کردن برنامه هایی که از API Accessibility Android برای انجام هر کاری به غیر از هدف مورد نظر خود برنامه ها را متوقف کرده است.

ادامه مطلب
۱۳۹۶/۰۹/۲۰ توسط مدیر سیستم Google, نظر‌ها

گوگل تغییرات مهمی در نحوه اجرای سیاست های نرم افزاری ناخواسته خود ارائه می دهد که باید برای حریم خصوصی و شفافیت بیشتر برای دو میلیارد کاربر اندروید جهان بهتر باشد.

ادامه مطلب
۱۳۹۶/۰۹/۱۸ توسط مدیر سیستم Privacy, نظر‌ها

اگر شما MacOS High Sierra را اجرا می کنید، اجازه ندهید کسی در نزدیکی Mac شما قرار بگیرد. هر کسی می تواند به Mac شما وارد شود و سطح دسترسی مدیریت برای تغییر رمز عبور را به دست بیاورد، دسترسی به تمام اطلاعات موجود در حساب اصلی را داشته باشد و کاربر اصلی را قفل کند. خوشبختانه، یک پچ باید بتواند این مشکل را حل کند، همانطور که اپل دارد بر روی آن کار می کند.

ادامه مطلب
۱۳۹۶/۰۹/۱۳ توسط مدیر سیستم Bug, نظر‌ها

انتقام گرفتن از هکرها وسوسه انگیز است، اما نابودی های آن به مراتب بیشتر از مزیت های آن است. از مورد حمله قرار گرفتن توسط هکرها خسنه شده اید، برخی از سازمان ها مشتاق به حمله به مجرمان سایبری هستند - اما خطر "حمله متقابل" احتمالا بیشتر از هر گونه منفعتی می باشد.

ادامه مطلب
۱۳۹۶/۰۹/۱۳ توسط مدیر سیستم Hackback, نظر‌ها

سیسکو و اینترپل توافق جدیدی را برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات تهدیدات در فعالیت های سایبری اعلام کرده اند.

ادامه مطلب
۱۳۹۶/۰۹/۰۸ توسط مدیر سیستم CyberSecurity, نظر‌ها

محققان راه های متعددی برای استخراج داده ها از سیستم های کامپیوتری با ایجاد کانال های مخفی یافته اند.

ادامه مطلب
۱۳۹۶/۰۹/۰۴ توسط مدیر سیستم Steal, نظر‌ها

StartCom اعلام کرده است که صدور گواهینامه های جدید در پایان سال 2017 متوقف خواهد شد، چرا که کسب و کار برای خاتمه در سال 2020 تنظیم شده است.

ادامه مطلب
۱۳۹۶/۰۹/۰۱ توسط مدیر سیستم Certificate, نظر‌ها

پلتفرم توسعه GitHub یک سرویس جدید را راه اندازی کرده است که وابستگی های پروژه را در JavaScript و Ruby برای آسیب پذیری های شناخته شده جستجو می کند و در صورت کشف موردی به صاحبان پروژه هشدار می دهد.

ادامه مطلب
۱۳۹۶/۰۸/۲۹ توسط مدیر سیستم Vulnerability, نظر‌ها

مایکروسافت یک اشکال اجرای کد از راه دور را که محققان در بقایای اجرایی 17 ساله پیدا کرده اند، رفع کرده است. که توسط هیچکدام از راه کارهای مدرن مایکروسافت در ویندوز 10 برطرف نشده است.

ادامه مطلب
۱۳۹۶/۰۸/۲۷ توسط مدیر سیستم exploit, نظر‌ها

گوگل آمار و ارقامی در ارتباط با چگونگی به‌ خطر افتادن حساب‌های کاربری جیمیل منتشر کرده است.با شدت‌ گرفتن روند هک‌ شدن حساب‌های کاربری در سرویس‌های مختلف، امنیت در فضای مجازی بیش از هر زمان دیگری اهمیت پیدا می‌کند؛ اما بی‌شک وقتی صحبت از مواردی حیاتی نظیر حساب‌های کاربری ایمیل می‌شود، تمام کاربران تمایل دارند آن را از گزند حملات هکری مصون بدارند.

ادامه مطلب
۱۳۹۶/۰۸/۲۴ توسط مدیر سیستم hack, نظر‌ها

یک "بات نت قانونی" ممکن است به یک شکل دیگر بیان شود. در بهترین حالت، تصحیح خطرناک است. اغلب "بات نت ها" با انبوهی از کامپیوترهای هک شده توسط یک مدیر به صورت پنهان با حرکات هیجان انگیز کنترل می شوند، اغلب به دنبال سودجویی غیر قانونی هستند.

ادامه مطلب
۱۳۹۶/۰۸/۲۲ توسط مدیر سیستم Cryptocurrency, نظر‌ها

گوگل پس از گذشت چند هفته از زمان کشف روزنه امنیتی پروتکل WPA2، وصله امنیتی رفع آن در اندروید را منتشر کرد

ادامه مطلب
۱۳۹۶/۰۸/۲۰ توسط مدیر سیستم KRACK, نظر‌ها

به گفته محققان امنیتی که در سال های گذشته در مورد این مشکل هشدار داده بودند ، بیش از یک میلیون نفر یک برنامه جعلی WhatsApp را دانلود کرده اند، اما این فقط قسمت کوچکی از مشکل است. تنها در سال گذشته گوگل برنامه هایی را پیدا کرده است که بسیار شبیه به برنامه های واقعی بوده اند - از WhatsApp تا فیس بوک، Instagram و بسیاری دیگر - اما در واقع تقلب به دنبال ایجاد سریع برای توسعه دهنده است.

ادامه مطلب
۱۳۹۶/۰۸/۱۷ توسط مدیر سیستم Fake, نظر‌ها

بر اساس گزارش اخیر AdGuard، بیش از 200 سایت از 100،000 سایت برتر در وب، کد های مشکوک در اختیار دارند. ممکن است مساله خیلی مهمی به نظر نرسد، اما حتی سایت های نزدیک به پایین از این لیست مقدار زیادی ترافیک بر روی خود دارند. یکی از محبوب ترین ها در لیست AdGuard معمولا در هر ماه حدود 60 میلیون بازدیدکننده دارد.

ادامه مطلب
۱۳۹۶/۰۸/۱۵ توسط مدیر سیستم Cryptocurrency, نظر‌ها

تیم امنیتی اپل به لطف مسائل Wi-Fi با مشکلاتی روبرو است. ابتدا، آسیب پذیری ترسناک KRACK که در ماه اکتبر برای دسترسی به رمزنگاری Wi-Fi کشف شده است. در حال حاضر محققان از آزمایشگاه Tencent Keen Lab از روش هکی استفاده کرده اند که از طریق Wi-FI و فقط از چهار اشکال برای اجرای نرم افزارهای مخرب بر روی آیفون 7 که آخرین سیستم عامل یعنی iOS 11.1 را دارا بوده است، استفاده کرده اند.

ادامه مطلب
۱۳۹۶/۰۸/۱۳ توسط مدیر سیستم WiFi, نظر‌ها

هر کسی که بات نت Mirai را به یاد می آورد، که در سال 2016 باعث قطعی عظیمی در اینترنت شده بود، ممکن است بخاطر پیشرفت هایی که برای جلوگیری از یک فاجعه مشابه انجام شده است، بخشیده شود. اما یک بات نت مرموز، که “IoT Reaper” نامیده می شود، در روزهای اخیر با استفاده از همان دوربین های آسیب پذیر که به اینترنت متصل هستند این کار را انجام داده است.

ادامه مطلب
۱۳۹۶/۰۸/۰۹ توسط مدیر سیستم IoT, Hack, نظر‌ها

به یاد دارید آخرین مرتبه ای که باج افزار در اوکراین خود را نمایش داد؟ این کار با هک یک شرکت نرم افزاری شناخته شده با نام MeDoc آغاز شد که ابزارهای آن با NotPetya strain از باج افزاری که در نهایت در سراسر جهان پخش شد، به شرکت های بزرگ مانند Maersk و FedEx گسترش یافت. در حال حاضر هکرها دوباره از کدهای باج افزار Petya قرض گرفته اند و با آن به سازمان های جهانی حمله می کنند.

ادامه مطلب
۱۳۹۶/۰۸/۰۹ توسط مدیر سیستم Ransomware, نظر‌ها

اخیرا باج‌افزار جدیدی در پوشش نرم‌افزار تغییر آی‌پی سایفون در کشور منتشر شده است که با زمینه‌ی فارسی از کاربران باج‌گیری می‌کند. به گزارش مرکز ماهر (مرکز مدیریت امداد و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانه‌ای – CERTCC) باج‌افزار جدیدی در کشور منتشر شده که امکان آلوده شدن کامپیوتر کاربران به آن بیشتر است. این باج‌افزار که Tyrant نام دارد، برای اولین بار در تاریخ ۱۶ اکتبر توسط محقق امنیتی شرکت جی دیتا کشف شد. تایرنت در پوشش نرم‌افزار تغییر آی‌پی سایفون سعی در فریب کاربران به‌منظور نصب آن دارد و بعد از نصب، از کاربر باج‌گیری می‌کند.

ادامه مطلب
۱۳۹۶/۰۸/۰۹ توسط مدیر سیستم tyrant, نظر‌ها

ابر و امنیت در ذهن بسیاری از مردم باهم در تضاد هستند. در ابر همه چیز در مورد سرعت و چابکی است، در حالی که امنیت به طور سنتی باعث کند شدن می شود. ابر در مورد دسترسی در همه جا است که خطر را افزایش می دهد، در حالی که امنیت در مورد به حداقل رساندن دسترسی و خطر است. حداقل این چیزی است که تصورات رایج بر این باور است. واقعیت این است که اگر شما فقط تعادل درست را پیدا کنید، ابر و امنیت می تواند به صورت صلح آمیز همسو باشند.

ادامه مطلب
۱۳۹۶/۰۸/۰۸ توسط مدیر سیستم cloud, نظر‌ها

این فقط یک جنون دیگر در دنیای امنیت سایبری است. ابتدا KRACK، یک آسیب پذیری که اجازه می دهد بر روی Wi-Fi تقریبا هر کسی جاسوسی کنید.  و در حال حاضر ROCA اضافه شده است- ضعف پیچیده اما خطرناک دیگر در رمزنگاری که به طور گسترده ای در تراشه های ساخته شده توسط شرکت Infineon Technologies AG آلمان مورد استفاده قرار گرفته است. 

ادامه مطلب
۱۳۹۶/۰۸/۰۱ توسط مدیر سیستم نظر‌ها

لینک دانلود محصولات امنیتی فروشگاه اینترنتی سافت یاب
جهت دانلود محصولات امنیتی فروشگاه اینترنتی سافت یاب، می توانید از طریق این قسمت و با انتخاب نوع محصول مد نظر خود، لینک دانلود محصول انتخابی را دریافت نمایید.
فقط کافیست ابتدا در منوی اول دسته محصول و در منوی دوم نام محصول را انتخاب کنید.

ادامه مطلب
۱۳۹۶/۰۷/۲۶ توسط مدیر سیستم نظر‌ها Download,

گاهی اوقات حملات سایبری فوق العاده پیچیده هستند. آنها از طریق برنامه ریزی دقیق و روش های هوشمند اجرا می شوند. یا در روش های دیگر هکرها حملات عمده را راه اندازی می کنند، تله های زیادی قرار می دهند و منتظر می مانند تا بسیاری از مردم به آنها وارد شوند.

ادامه مطلب
۱۳۹۶/۰۷/۲۴ توسط مدیر سیستم ransomware, باج افزار, امنیت, نظر‌ها

ماهی دیگر، و یک دسته دیگر از نرم افزارهای مخرب اندروید که راه خود را به دورن Google Play پیدا کرده اند. بر اطلاعات بر اساس گزارش محققان Check Point است که معتقدند که دومین شیوع برزگ ویروس در پلتفرم گوگل، با 21.1 میلیون مورد را از یک خانواده بدافزار پیدا کرده اند.

ادامه مطلب
۱۳۹۶/۰۷/۲۴ توسط تیم پشتیبانی سافت یاب google, malware, گوگل, بدافزار, نظر‌ها

اگر در سال 2013 حساب کاربری یاهو داشتید، اسم و رمز عبور شما دزدیده شده است.

ادامه مطلب
۱۳۹۶/۰۷/۲۴ توسط تیم پشتیبانی سافت یاب یاهو , هک , yahoo, hack, account, نظر‌ها

به نظر می رسد CCleaner، که یکی از توصیه های PCWorld برای بهترین نرم افزارهای رایگان برای رایانه های جدید بوده، ممکن است کامپیوتر شما را تمیز نکند. Cisco Talos در یک بررسی عمیق از این نرم افزار بهینه سازی و پاک سازی محبوب، یک کد مخرب را که توسط هکرها تزریق شده است کشف نموده، که توانسته بیش از 2 میلیون کاربر را که آخرین به روز رسانی را دانلود کرده اند، آلوده نماید.

ادامه مطلب
۱۳۹۶/۰۷/۲۴ توسط تیم پشتیبانی سافت یاب نظر‌ها

همان طور که تهدیدات به طور مداوم تکامل یافته است، امنیت نیز پیشرفت کرده است. امروزه، شرکت ها نیاز به راه حل هایی دارند که می تواند در برابر هکرها که از روش های هدفمند و پیچیده استفاده می کنند، ایستادگی نماید و از احتمال وقوع نقض اطلاعات، جلوگیری نماید.

ادامه مطلب
۱۳۹۶/۰۶/۲۸ توسط تیم پشتیبانی سافت یاب eset, scmagazine, antivirus, security, امنیت, ای ست, , نظر‌ها