جشنواره فروش سافت یاب با حمایت شرکت فناوری ارتباط امن خاورمیانه تحت عنوان " با سافت یاب رایگان سفر کنید " از یکم بهمن الی 25فروردین ماه 1397 آغاز شد.

فروشگاه اینترنتی سافت یاب عرضه کننده آنلاین محصولات بولگارد ، اویرا ، کسپرسکی ، ای ست و ده ها برند امنیتی معتبر و تنها مرکز ارائه خدمات ابری مایکروسافت فعالیت خود را از سال 1395 در راستای ایجاد و گسترش فرهنگ استفاده نرم افزار های معتبر با لایسنس اورجینال و حمایت همه جانبه از تولیدات نرم افزاری داخلی آغاز نمود و مفتخر به ارائه خدمات و فروش محصولات به صدها کاربر از طیف های مختلف می باشد.

سافت یاب علاوه بر عرضه محصولات امنیتی کلیه نرم افزار های کاربردی معتبر ، کتاب الکترونیکی و صوتی ، دوره های آموزشی معتبر و خدمات الکترونیک را برای کاربران خود ارائه می نماید. همچنین امکان حضور تمامی خریداران در قرعه کشی یک سفر رایگان به مقصد دلخواه از کشورهای همسایه و ده ها جوایز نفیس دیگر را خواهند داشت. شایان ذکر است خریداران محصولات امنیتی بولگارد در سافت یاب شانس برنده شدن خود را در جشنواره سفر رایگان سافت یاب 10برابر خواهند کرد.

جشنواره سفر رایگان با سافت یاب تا 25 فروردین ماه 1397 ادامه خواهد داشت و قرعه کشی این جشنواره در تاریخ 12 اردیبهشت ماه 1397 همزمان با مبعث رسول اکرم انجام خواهد شد. جهت اطلاع از شرایط و کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت سافت یاب www.softyab.com مراجعه نموده و یا با شماره 88199244 تماس حاصل فرمایید.