۸۸۱۹۹۲۴۴(۰۲۱) تماس با ما

0مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

پذیرش نمایندگی

فروشگاه اینترنتی سافت یاب بزرگترین توزیع کننده لایسنس اورجینال از نرم افزار های کاربردی و امنیتی و ارائه کننده کتاب ها و لوح های آموزشی در راستای تحقق اهداف خود برای ایجاد راهکار های سهل در خرید و ایجاد طرح های منحصر به فرد برای خریداران ، اینار امکان پذیرش همکار و نمایندگان خرد را از بین مشترکین خود فراهم نموده است.

در طرح فروش همکاران ، تمامی فعالان ، مدیران IT کارشناسان شبکه و... امکان همکاری در فروش محصولات موجود در سافت یاب را بدون سرمایه گذاری را دارند ، این نوع نمایندگی دارای چهار سطح با تخفیف های شناور می باشد که متقاضیان پس از تکمیل فرم آنلاین و فرم پذیرش نمایندگی و بررسی های واحد مربوط ، در یکی از سطوح نمایندگی قرار گرفته و فعالیت خود را بعنوان نماینده فروش آنلاین در سافت یاب آغاز خواهند نمود. پس از تایید، نماینده با ورود به حساب کاربری امکان بهره مندی از تخفیف های تعریف شده را خواهند داشت. عملکرد نمایندگان بصورت ماهیانه مورد بررسی قرار خواهد گرفت و امکان ارتقاء سطح نمایندگی بر اساس میزان فروش وجود دارد.

سافت یاب در تلاش است تا با ایجاد طرح های متنوع ، رضایت را برای تمامی اقشار فراهم آورد و به همین منظور امکان ارتقاء نماینده به سطوح بالاتر با رعایت شرایط را خواهند داشت.

از مزایای پنل نمایندگی فروش آنلاین سافت یاب می توان به موارد زیر اشاره کرد

-          اخذ تخفیف حداکثری 50% در پایین ترین سطح نمایندگی

-          بهره مندی از تخفیف حداکثری 85% در بالاترین سطح نمایندگی

-          بدون نیاز به سرمایه گذاری

-          بدون نیاز به دارا بودن ترافیک بالای وب سایت

-          دریافت نمایندگی حتی بدون داشتن وب سایت

-          استفاده همزمان از تخفیف های هیجان انگیز بر روی ده ها برند از بهترین و مطرح ترین های دنیا

-          دریافت لایسنس در هر ساعت از شبانه روز با تخفیف ویژه

-          بهرمندی از بسته های خرید ترکیبی با قیمت های اعجاب انگیز

-          مشاوره فروش و پشتیبانی فنی بصورت آنلاین

و...

 

لطفا به منظور پاسخ به ابهامات احتمالی پس از تکمیل فرم آنلاین با شماره تماس 02188199244 در ساعات کاری و  ایمیل sales@softyab.com در هر لحظه از شبانه روز با ما در تماس باشید

* فیلدهای الزامی