بلاگ سافت‌یاب مرجع آنلاین معرفی، ارزیابی و بررسی تخصصی نرم‌افزارهای اورجینال

معرفی سایتAV-TEST

معرفی سایتAV-TEST

درباره موسسه AV-TEST

AV-Test  یک موسسه تحقیقاتی مستقل  و برجسته در زمینه امنیت فناوری اطلاعات در آلمان است که بیش از 15 سال با استفاده از سیستم های تجزیه و تحلیل داخلی و آزمایش های پیچیده ضمانت آزمایش ها و صدور مجوز محصولات امنیتی را به عهده دارد. متخصصان  Magdeburgآزمایشات تخصصی و مقایسات کیفیت سنجی محصولات امنیتی فناوری اطلاعات (IT) را در سطح بین المللی تضمین کرده اند.

بخش تحقیقاتی موسسه ای-وی تست (AV-Test) با همکاری موسسات دیگر صحت آزمایشات خود را در سطح بین المللی بر روی یکی از بزرگترین  نمونه بدافزار های دیجیتال در جهان تضمین میکند. ای وی تست برای آزمایشات خود از سیستم های تجزیه و تحلیل طبیعی و ساده استفاده میکند که عدم تأثیر اشخاص ثالث را تضمین کرده و همچنین برای همه سیستم عامل های استاندارد قابل فهم می باشد.

لازم به ذکر است ای وی تست  در زمینه ساخت برنامه های کاربردی تلفن های همراه هوشمند جهت امنیت محصولات اینترنت اشیا، سلامت الکترونیک و امنیت داده ها فعالیت دارد.

در این راستا ، موسسه ای وی تست به طور پیوسته آخرین آزمایش ها و یافته های تحقیقات فعلی خود را در وب سایت خود به صورت رایگان در دسترس عموم قرار داده است. بدین ترتیب به کاربران در انتخاب محصول، به تولیدکنندگان در بهینه سازی محصول و رسانه ها در نشریات کمک می کند. علاوه بر این، موسسه ای وی تست به انجمن های صنعتی، شرکت ها و موسسات دولتی در زمینه امنیت فناوری اطلاعات (IT) مشاوره می دهد.

 

 

ارزیابی، بهینه سازی، صدور گواهینامه و امنیت از طریق آزمایش!

آزمونهای پیشرفته و قابل فهم

کاربران شرکتی و شخصی می دانند که حملات سایبری و حملات بدافزار برای مجرمان باهوش یک تجارت سودآور است.

ای وی تست در آزمایش محصول خود از روشهای آزمونی و نرم افزار تجزیه و تحلیل طبیعی و ساده استفاده می کند که به طور پیوسته با آخرین وضعیت حمله توسط بخش توسعه موسسه به روز می شود.

آزمایش های تخصصی نتیجه سالها تحقیق

سالها فعالیت تحقیقاتی یکی از بزرگترین بانک های اطلاعاتی بدافزار در جهان، متخصصان ای وی تست را قادر ساخته که سریعترین و جدیدترین تجزیه و تحلیل موثر را  برای آخرین برنامه های بدافزار را داشته باشد. به همین دلیل سیستم های تشخیص خودکار هر روز بیش از 3 میلیون پرونده وب سایت و ایمیل مخرب را ارزیابی می کنند. لازم به ذکر است این مرحله شامل شناسایی و طبقه بندی کاملاً خودکار برنامه های بدافزار می باشد.

هزاران آزمایش در سال

یکی از پایه های اساسی آزمایشات واقعی محصولات امنیتی، داده های جمع آوری شده توسط سیستم های موسسه ای وی تست  است. کاربران شرکتی، آژانس های عمومی، ارائه دهندگان محصولات امنیتی فناوری اطلاعات و رسانه ها در سراسر جهان به تحلیل دقیق محصول ساخته شده توسط آلمان اعتماد دارند. ای وی تست هر ساله با هزاران آزمایش انفرادی و مقایسه ای یکی از موسسه های پیشتاز در سطح جهان جهت برقراری امنیت فناوری اطلاعات  IT)) معرفی می شود.

با توجه به جدیدترین روش های آزمایش، موسسه ای وی تست محصولات مورد تایید خود را به کاربران شرکتی و کاربران شخصی پیشنهاد می دهد. لازم به ذکر است محصولات توسط مهر تأیید و گواهینامه های معتبر بین المللی از موسسه مستقر در Magdeburg آلمان پشتیبانی می شوند.

کارشناسان امنیتی محصولات اینترنت اشیا، سلامت الکترونیک و برنامه های کاربردی برای دستگاه های تلفن همراه همچنین سیاست های حفظ حریم خصوصی برنامه ها را آزمایش می کنند.

 

av-test windows 10

 

آزمایش محصولات امنیتی برای ویندوز

در آزمایشگاه ویندوز محصولات تحت نمونه آزمایش های استاندارد ذیل، مورد ارزیابی قرار می گیرد:

 • در واحد حفاظت، کارشناسان بدافزار در ای وی تست توانایی محافظت در برابر آخرین حملات بدافزار ها و نیز بدافزارهای رایج را مورد سنجش قرار می دهند. به عنوان مثال تاثیر محصولات امنیتی بر عملکرد سیستم هنگام راه اندازی وب سایت ها، دانلود برنامه ها و سایر موارد در استفاده روزانه از سیستم، نتیجه واحد محافظت است. اینکه تا چه حد هشدارهای دروغین در استفاده از محصولات آزمایش شده بر روی عملکرد تأثیر منفی می گذارد نیز مورد آزمایش قرار میگیرد.
 • در این آزمون ، محصولات موفق با گواهینامه های “AV-TEST Certified” (برای کاربران خانگی) یا “AV-TEST Approved ” (برای کاربران سازمانی) شناخته می شوند.

 

آزمایش محصولات امنیتی MacOS

در آزمایشگاه Mac محصولات تحت نمونه آزمایش های استاندارد ذیل، مورد ارزیابی قرار می گیرد:

 • در آزمایشات جامع حفاظت محصولات، لازم است آنها در برابر انواع مختلف حملات به ویژه حملاتی که MacOS  را مورد هدف قرار می دهتد بهترین تشخیص داشته باشند. آنها بر روی عملکرد  سیستم MacOS اثراتی می گذارند که سبب هشدارهای کاذب می شوند همچنین آزمایش کنندگان در سناریوهای آزمون واقع بینانه بار سیستم ایجاد شده را توسط آزمایش عملکرد محصول تشخیص می دهند.
 • در این آزمون ، محصولات موفق با گواهینامه های “AV-TEST Certified” (برای کاربران خانگی) یا “AV-TEST Approved” (برای کاربران سازمانی) معرفی می شوند.

 

آزمایش محصولات امنیتی اندروید

در آزمایشگاه اندروید محصولات تحت نمونه آزمایش های استاندارد ذیل، مورد ارزیابی قرار می گیرد:

کارشناسان ای وی تست با بررسی آخرین بدافزارهای اندروید زمان واقعی اعلام شده توسط برنامه های امنیتی را مورد آزمایش قرار می دهند. علاوه بر این ، کارشناسان برای تشخیص واضحتر در آزمایش های حفاظتی،  بد افزارهای رایج را با واحد اندازه گیری بررسی می کنند برای مثال کارشناسان با اندازه گیری دوام باتری و کاهش سرعت احتمالی دستگاه تلفن تأثیرات بر رو عملکرد آن را شناسایی می کنند و بار شبکه ایجاد شده توسط برنامه امنیتی و آزمایش هشدارهای نادرست را مورد بررسی قرار می دهند. لازم به ذکر است نکات دیگری برای محافظت بیشتر دستگاه های تلفن همراه فراهم  شده است به عنوان مثال مکان یابی ، مسدود کردن و حذف دستگاه های سرقت شده، کنترل والدین، پشتیبان گیری و سایر عملکردها

در این آزمون ، محصولات موفق با گواهینامه “AV-TEST Certified” شناخته می شوند.

آزمایش محصولات اینترنت اشیا

در آزمایشگاه اینترنت اشیا ، متناسب با نوع محصول نمونه های مختلف آزمون مورد ارزیابی قرار داده می شود. به طور کلی، تمام محصولات متصل به شبکه طبق موارد زیر مورد ارزیابی می گیرد:

 • برای امنیت دستگاه، تمام اشکالات و آسیب احتمالی مورد آزمایش قرار می گیرند ، به عنوان مثال پورت های محافظت نشده و رابط های سخت افزاری و بی سیم آزمایش کنندگان، روش های رمزگذاری و احراز هویت، امنیت در برابر دستکاری دستگاه و به روزرسانی های امنیتی را از نزدیک مورد مشاهده و بررسی قرار میدهند. امنیت ارتباطات داده ها بین دستگاه و برنامه همچنین دستگاه و برنامه های ابری اندازه گیری هایی انجام می دهند. احراز هویت امنیتی، ذخیره سازی محلی داده ها و امنیت در برابر دستکاری برنامه، حملات و مهندسی معکوس، در گروه امنیت برنامه مورد آزمایش قرار می گیرد.

در این آزمون ، محصولات موفق با گواهی امنیت مجاز اینترنت اشیا شناخته می شوند.

 

مراجع:

مرجع اول

مرجع دوم

 

4 دیدگاه ها برای “معرفی سایتAV-TEST”

 1. ممنون از اطلاعات ، جی دیتا واقعا آنتی ویروس قوی و کاربردی هست

 2. منم برای خرید آنتی ویروس همیشه به سایت Av test مراجعه میکنم و کاملا مطمین هست. ممنون از مقاله مفیدتون

 3. اگر حافظه سیستم رو نخوره میشه روش حساب کرد :///

 4. من خودم تمام انتی ویروس ها رو نصب و تست کردم.اما به نظرم چیزی که بین همه اونها بهتر و قوی تر و پرسرعت تره bitdefender هست
  موتور این انتی ویروس فوق العاده هست.پیشنهاد می کنم حتما امتحانش کنید.من خودم از همین سایت خریدم

دیدگاهتان را بنویسید

Main Menu x
X

کمک نیاز دارین؟

ما برای مشاوره و راهنمایی شما آماده‌ایم