۸۸۱۹۹۲۴۴(۰۲۱) تماس با ما

0مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

 

راهی جدید برای موفقیتپیشرفتترقی

سافت یاب در ابتدای سال 1395 در پاسخ به نیازهای بازار ICT و امنیت شبکه و در ادامه گسترش فعالیت های گروه شرکت های ارتباط امن در زمینه فن آوری های نوین در زمینه ICT و ارائه راه حل های جامع تاسیس گردید.


درباره سافت یاب

سافت یاب در ابتدای سال 1395 در پاسخ به نیازهای بازار ICT و امنیت شبکه و در ادامه گسترش فعالیت های گروه شرکت های ارتباط امن در زمینه فن آوری های نوین در زمینه ICT و ارائه راه حل های جامع تاسیس گردید. همچنین با مطالعه نیازهای بازار ایران و منطقه خاورمیانه و نیز با انتخاب و ارایه گسترده محصولات و خدمات با کیفیتی مطابق با استاندارد جهانی و از سوی سازندگان معتبر و خوشنام بین المللی سعی دارد تا با ارایه محصولات و راه کارهای فراگیر (Total Solution) به تمامی نیازهای کاربران ایرانی و برای مصارف خانگی و سازمانی/صنعتی پاسخی شایسته و مناسب ارایه دهد. نیاز مبرم بخش خانگی، صنعت و تجارت به راهکارها و محصولات مرتبط با ICT و امنیت شبکه و همچنین ضریب رشد و نفوذ تکنولوژی و تخصصی تر شدن گرایش های آن باعث گردیده تا فعالان بخش ICT به مسئله موضوعات فعالیت توجه داشته باشند. شرکت سافت یاب نیز در همین راستا و در جهت تمرکز بر ارائه راهکار های فراگیر ICT و امنیت شبکه در بخش های خانگی، صنعت و تجارت فعالیت خود را آغاز و هم اکنون نیز با سابقه ای درخشان فعالیت های خود را ادامه می دهد.

از جمله نمایندگی های مجاز این شرکت می توان به ، نمایندگی رسمی کسپرسکی، ایست، اویرا، بولگارد، ایکاروس و .. در ایران اشاره کرد.

آیا به دنبال خرید نرم افزار خاصی از سایت های خارجی هستید؟

سافت یاب برای این نیاز شما نیز برنامه ریزی کرده است، شما می توانید به مراجعه به لینک زیر هر محصولی که حتی در لیست محصولات ما نیست را درخواست دهید، و سافت یاب شما را در تامین آن یاری خواهد کرد.

درخواست محصول


صاحب امتیاز: شرکت فناوری ارتباط امن خاورمیانه.

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر(ع)، نرسیده به توانیر، برج طلوع، طبقه ۶، واحد ۶۰۱

تلفن: ۰۲۱-۸۸۶۴۷۶۰۹

ایمیل: Info@softyab.com