09224971053 تماس با ما

0مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

مقایسه آنتی ویروس ها

*مقایسه تخصصی آنتی ویروس های برتر دنیا*

همواره انتخاب یک آنتی ویروس کارآمد و قدرتمند از دغدغه های اصلی کاربران است. انتخاب یک آنتی ویروس خوب و مناسب که بتواند از سیستم به درستی محافظت کند برای کاربران یکی از مسائل مشکل در امینت سیستم به حساب میاید.

وب سایت های مختلفی وجود دارند که در آنها میتوانید نتایج آزمایشات مختلف بر روی آنتی ویروس ها را مشاهده کنید. یکی از معروف ترین آنها AV TEST نام دارد. در این راستا هستند وب سایت هایی که جهت فروش محصولات خود اطلاعات جهت یافته به کاربران ارائه می دهند.

سایت AV TEST آزمایشات مختلف را بر روی آنتی ویروس های متفاوت انجام میدهد و بسته به کارایی، میزان حفاظت و پایداری، آنها را رتبه بندی میکند. این سایت در انتها بیان میکند که هر آنتی ویروس چه عملکردی را در برابر بدافزارها داشته و رابط کاربری آن به چه میزان کارایی داشته است.

 اگر به دنبال خرید یک آنتی ویروس جدید هستید، بد نیست ابتدا نتیجه تست ها را ببینید و سپس یکی از بهترین ها را انتخاب کنید. مدنظر داشته باشید که هیچ گزینه ای به عنوان بهترین آنتی ویروس وجود ندارد و حتی اگر بهترین آنتی ویروس ماه جاری را انتخاب کنید، این نتیجه ممکن است در ماه آینده تغییر یابد.

فروشگاه اینترنتی سافت یاب که همواره به دنبال ارائه معتبر ترین محصولات و اطلاعات است، برای رفاه حال شما کاربران گرامی با استفاده از دانش تیم فنی متخصص و با مرجع قرار دادن معتبر ترین سایت های آزمون آنتی ویروس ها اطلاعات کاملی در زمینه مقایسه انواع آنتی ویروس ها تهیه کرده که به شرح زیر است:

وبسایت AV-Comparitives یکی از معروف ترین وبسایت های مقایسه و آزمون آنتی ویروس هاست. آخرین نتایج آزمون های این وبسایت که بین برند های زیر انجام شده را به اطلاعتان می رسانیم:

برند های بررسی شده


 در بخش جوایز برتر، آنتی ویروس Avira به عنوان برترین آنتی ویروس تا پایان سال 2016 انتخاب شد. لیست جوایز برتر را در زیر می توانید مشاهده کنید:

نام محصول

مقام

نشان

AVIRA

برترین آنتی ویروس سال

Bitdefender, Kaspersky Lab

محصولات امنیتی برجسته سال

Emsisoft, ESET, Tencent, ThreatTrack VIPRE

محصولات برتر سال

 

بعضا مشاهده می شود آنتی ویروس ها پس از آنکه با تعداد زیادی از ویروس مواجه می شوند توانایی قدرت تشخیص مطلوبی دارند اما سرعت تشخیص آن‌ها کند است و زمان زیادی نیاز است تا همه ویروس ها را تشخیص و از بین ببرند.در طول این مدت امکان دارد که ویروس عملی را که برایش تعریف شده را انجام دهد و شما را دچار مشکل کند. در طول این مدت ممکن است ویروس ، کاری که نباید صورت بگیرد را به اتمام برساند. همچنین بعضی از آنتی ویروس ها ، در شناسایی ویروس به درستی عمل می کنند اما در حذف آن کارایی لازم را ندارند و حتی سیستم را به شدت کند می کنند.

نتایج آزمون های مختلف به شما کمک می کند تا تمامی موارد مهم و تاثیر گذار در انتخاب یک آنتی ویروس را با دقت در نظر گرفته و بهترین تصمیم را نسبت به شرایط خود بگیرید. در بخش های مختلف امنیتی نیز آزمون های گسترده ای انجام شده است که نتایج کامل آن به شرح زیر است:

  


همچنین آخرین آمار عملکرد در محیط واقعی با شرایط متغیر در سال 2019 به شرح زیر است:نکته: دوستانی که از سیستم قوی برخوردارند و اینترنتی دارند که برای بروزرسانی مشکلی ندارد. پیشنهاد می شود امنیت و حفاظت را مد نظر قرار دهند , و تأثیر بر روی سیستم را کنار بگذارند چرا که مورد موثری برای این دسته از کاربران نمی باشد در قسمت بعدی اطلاعاتی که مشاهده می کنید مربوط به سایت معتبر AV-Test است که تا پایان ماه ژانویه سال 2017 نتایج آزمون های این سایت به شرح زیر است:

 اگر تا کنون تصمیم نهایی خود را برای آنتی ویروس مد نظرتان نگرفته اید، جدول زیر اطلاعات کامل در رابطه با تمامی ویژگی ها و موارد مختلف آنتی ویروس ها را در اختیار شما قرار می دهد.


*جهت مشاهده کامل روی عکس کلیک کنید*