۸۸۱۹۹۲۴۴(۰۲۱) تماس با ما

0مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.
قبلی

Kaspersky Endpoint Security - Advanced

قبلی

Kaspersky Total Security 2019 - تمدید

Kaspersky Endpoint Security - Select

بازنگری سریع

حفظ امنیت داده‌ها، سیستم‌ها، و نیروهای کاری سیار • ضدبدافزار چندلایه که برنده جایزه شده است

 • کنترل‌گرهای اندپوینت-برنامه، ابزار و وب

 • امنیت سیار و مدیریت ابزارهای سیار ... و بسیاری دیگر

‎۵٬۷۹۵٬۴۳۷ تومان

* فیلدهای الزامی

‎۵٬۷۹۵٬۴۳۷ تومان

برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

جزییات

سافت یاب نمایندگی رسمی محصولات کسپرسکی

محافظت از تجارت با امنیت سایبری واقعی

Kaspersky Endpoint Security - Select

نیروهای کاری روز به روز تنوع بیشتری می‌یابند و بیش از هر زمان دیگری به صورت سیار کارهای خود را انجام می‌دهند، از این رو لازم است که بنگاه‌های کاری امنیت خود را به ورای مرزهای سنتی گذشته توسعه دهند. KASPERSKY ENDPOINT SECURITY FOR BUSINESS SELECT علاوه بر بهره‌مندی از فناوری‌های ضدبدافزاری مختلف که موفق به دریافت جوایز متعددی هم شده‌اند، قابلیت ایجاد امنیت سیار، امنیت سرورهای فایل را نیز دارد و به همراه فناوری‌های کنترلی بسیار خوبی ارائه شده است تا کاربران، اطمینان لازم از بابت پیروی از سیاست‌های امنیت تعیین شده شرکت یا سازمان خود را حاصل نمایند.


مزایای نسخه سازمانی Kaspersky Endpoint Security - SelectKASPERSKY ENDPOINT SECURITY FOR BUSINESS SELECT تلفیقی است از فناوری‌های حفاظتی در سطح جهانی و سهولت مدیریت.


ضدبدافزار قوی

ابزار Kaspersky Endpoint Security - Select با استفاده از مجموعه‌ای از فناوری‌های ضدبدافزاری آزمایش شده مبتنی برامضا و با بهره‌گیری از ابر از شبکه شما دربرابر تهدیدات شناخته شده و نوظهور حفاظت می‌کند.


حفاظت‌های محیط‌های ناهمگن آی‌تی*

کسپرسکی شرکت‌ها را در حفظ امنیت طیف گسترده‌تری از سیستم‌ها یاری می‌دهد. توتال سكيوريتی حفاظت ضدبدافزاری لازم را برای پلتفرم‌های مک، لینوکس و ویندوز فراهم می‌کند و با سیستم‌عامل جدید مایکروسافت به نام ویندوز 8 سازگاری دارد.


دفاع از کسب و کار شما دربرابر بدافزارهای پیشرفته جدید

کسپرسکی برای حفاظت از کسب و کار شما دربرابر تهدیدات کشف نشده آپدیت مربوط به پایگاه‌های داده‌ای بدافزاری را بسیار سریع‌تری از دیگر فروشندگان محصولات ضدبدافزاری ارائه می‌کند. امضاهای مبتنی بر الگوی لابراتوار کسپرسکی امکان تشخیص پیشرفته بدافزارها را برای میدیران شبکه فراهم نموده و در عین حال فایل‌های آپدیت خود را در حجم کوچکتری ارائه می‌کند تا حفاظت مؤثرتری از کسب و کار شما به عمل بیاید و بار کاری کمتری به سیستم‌های موجود در شبکه تحمیل شود.


ارائه جدیدترین سازوکارهای حفاظتی حتی زودتر از موعد مقرر

لابراتوار کسپرسکی به صورت مستمر پایگاه داده‌ای سیستم تشخیص فوری خود را به روزرسانی می‌کند و اطلاعات مربوط به جدیدتریت بدافزارهای کشف شده را به این پایگاه داده‌ای می‌افزاید تا حفاظت کافی از سیستم‌های شما در برابر جدیدترین تهدیدات، پیش از انتشار امضا یک بدافزار جدید، به عمل آید.


مراقبت از رفتار برنامه‌ها

زمانی که برنامه‌ای روی یکی از سیستم‌های موجود در شبکه اجرا می‌شود قابلیت سیستم واچر یا مراقب سیستم کسپرسکی به صورت خودکار رفتار برنامه را تحت نظر می‌گیرد و چنانچه رفاتر مشکوکی را در داخل یک برنامه شناسایی کند، آن برنامه را مسدود می‌کند.


حفاظت دقیق‌تر

Kaspersky Endpoint Security - Select دربرگیرنده نوعی فناوری آلودگی زدایی فعال است که از پایین‌ترین سطوح یک سیستم‌عامل وارد عمل می‌شود تا از آن دربرابر کدهای مخرب حفاظت کند.


میلیون‌ها نفر از مشتریان کسپرسکی در حفاظت از کسب و کار شما مشارکت می‌کنند!

میلیون‌ها کاربر ... همگی به حفاظت از کسب و کار شما کمک می‌کنند میلیون‌ها نفر از کاربران محصولات کسپرسکی علاقمندی خود را برای مشارکت با آن شرکت و گردآوری اطلاعات مربوطآلودگی‌ها یا رفتارهای مشکوک بدافزاری از سیستم‌هایشان از طریق شبکه امنیت مبتنی بر ابر کسپرسکی اعلام کرده‌اند. 
متخصصین کسپرسکی با استفاده از این اطلاعات در لحظه و جدید می‌تواند از تمامی مشتریان خود حفاظت کرده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن به بدافزارهای جدید واکنش نشان دهد و علاوه بر این احتمال تشخیص نادرست را نیز کاهش دهد. تست‌های انجام گرفته توسط شرکت‌های ثالث نشان از آن دارد که شبکه امنیت کسپرسکی قادر است ظرف تنها 02/0 ثانیه به تهدیدات جدید پاسخ دهد.


پیشگیری از حمله هکرها

Kaspersky Endpoint Security - Select به همراه سیستم پیشگیری از مزاحمت مبتنی بر میزبان آن شرکت و فایروال شخصی عرضه شده است. ابزارهای ساده این سیستم امکان کنترل کامل ترافیک ورودی و خروجی را در اختیار مدیران شبکه قرا می‌دهد و از طریق آن می‌توان پارامترهای جدیدی را برای تک‌تک پورت‌ها، آدرس‌های آی‌پی یا برنامه‌های تعریف کرد.


مسدود کردن حملات علیه شبکه

Kaspersky Endpoint Security - Select دارای نوعی فناوری مسدودکننده حملات شبکه است که امکان تشخیص و پایش فعالیت‌های مشکوک در داخل شبکه را در اختیار مدیریان شبکه قرار می‌دهد. با استفاده از این فناوری، شما می‌توانید نحوه پاسخ دادن سیستم‌ها به فعالیت‌های مشکوک را از پیش مشخص نمایید. 
*تمامی قابلیت‌ها روی همه پلتفرم‌ها موجود نمی‌باشند.حفاظت از محیط‌های سرور فایل چند پلتفرمی

ابزار TOTAL Security for Business کسپرسکی حفاظت ضدبدافزاری را برای سرورهای فایل مبتنی بر ویندوز، لینوکس، ناول نت‌ور یا FreeBSD فراهم می‌کند. موتور پیشرفته آنتی ویروس کسپرسکی در کنار قابلیت اسکن بهینه آن بی‌آنکه تأثیری بر عملکرد سرورهای فایل بگذارد، اطمینان لازم را از بابت حفاظت سیستم‌ها به شما می‌دهد. برنامه ضدبدافزاری کسپرسکی علاوه بر حفاظت از رورهای خوشه‌ای از سرورهای ترمینا از جمله مایکروسافت و سیتریکس هم حفاظت می‌کند.


حفاظت ضدبدافزاری مطمئن

چنانچه یکی از فایل‌ سرورهای شما دچار اختلال شود یا اینکه به طور ناگهانی خاموش شود برنامه ضد بدافزاری کسپرسکی با ری‌استارت شدن سرور فایل مجددا از نو راه‌اندازی می‌شود.


سهولت مدیریت و ارائه گزارش

ابزارهای ساده مدیریتی و امکانات گزارش دهی توتال سكيوريتی به مدیران شبکه امکان می‌دهد که زمان مورد نیاز برای تأمین امنیت فایل سرور و تهیه گزارش را به کم‌ترین میزان ممکن برسانند.


حفاظت از محیط‌های مجازی

راهکار امنیت فایل سرور کسپرسکی دارای مجوز VMware Ready می‌باشد.
مدیریت دارایی‌های آی‌تی- سخت‌افزار، نرم‌افزار و لایسنس‌ها

پیچیدگی محیط‌های آی‌تی امروزی نظارت بر تمامی دارایی‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری موجود در یک شبکه را برای شرکت‌های مختلف دشوار کرده است. چنانچه مدیران شبکه نتوانند تک‌تک دارایی‌های موجود در آن را تحت نظر بگیرند، چگونه می‌توانند سازوکارهای کنترلی و امنیتی لازم را در مورد تک‌تک بخش‌های شبکه اعمال نمایند؟ 
ابزار امنیتی توتال سكيوريتی کسپرسکی تمامی ابزارها و نرم‌افزارهای موجود در شبکه را به صورت خودکار شناسایی کرده و آنها را در قسمت‌های ثبت نرم‌افزاری و سخت‌افزاری ثبت می‌شوند. رؤیت بهتر دارایی‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری شرکت ارزیابی وضعیت امنیتی تک تک سیستم‌ها و اعمال تنظیمات امنیتی مناسب را برای شما ساده‌تر خواهد کرد. علاوه بر این چون بخش‌های ثبت نرم‌افزاری اطلاعات مربوط به لایسنس‌ها و تاریخ‌های انقضای آنها را نیز دربر می‌گیرند، توال سكيوريتی کسپرسکی امکان تأمین مجوز برنامه‌ها و تشخیص هرگونه موارد نقض شرایط آنها را به شیوه متمرکز فراهم خواهد نمود.


مدیریت پچ‌ها- شامل اسکن خودکار آسیب‌پذیری ها

Kaspersky Endpoint Security - Select به صورت خودکار شبکه شرکت شما را برای یافتن آسیب‌پذیری‌های پچ نشده در داخل برنامه‌ها و سیستم‌عامل‌های آن اسکن می‌کند. این برنامه با استفاده از پایگاه داده‌ای WSUS مایکروسافت و همچنین پایگاه داده‌ای خود کسپرسکی در رابطه با آسیب‌پذیری‌های برنامه و سیستم‌عامل این کار را انجام می‌دهد. این ابزار همچنین قادر است که داده‌های موجود در آپدیت‌های مایکروسافت را به طور مستمر یکسان‌سازی یا اصطلاحا سینک کرده و آنها را روی سیستم‌های شما اعمال نماید. در مورد برنامه‌های غیر مایکروسافت هم می‌توانید اطلاعات مربوط به پچ‌های جدید را از سرورهای کسپرسکی دانلود نمایید.


بهره‌وري از سیستم‌عامل

Kaspersky Endpoint Security - Select فرایند ایجاد و همانندسازی تصاویر رایانه‌ای را به صورت خودکار انجام می‌دهد تا هم در وقت شما صرفه‌جویی شود و هم سیستم‌عامل به شکل بهینه‌تری مورد استفاده قرار گیرد. تصاویر رایانه‌ای در قسمتی جداگانه ذخیره‌سازی می‌شوند و در زمان اجرای سیستم‌عامل آماده استفاده می‌باشند.


آماده‌سازی برنامه

TOTAL Security for Business کسپرسکی فرایند توزیع برنامه‌ها را نیز ساده‌تر می‌کند. مدیران شبکه می‌توانند در هر زمان که بخواهند نرم‌افزارهای مورد نظر خود را به کار بگیرند یا تنظیمات لازم استفاده از برنامه پس از ساعات کاری را اعمال نمایند. لازم به ذکر است که فرایند اجرای نرم‌افزار برای کاربران کاملا شفاف‌سازی شده است.


رفع ایرادات و اجرای نرم‌افزار از راه دور

توتال سكيوريتی کسپرسکی از راه دور به تمامی رایانه‌های موجود در شبکه شرکت دسترسی دارد و به لطف این قابلیت می‌توان مشکلات به وجود آمده را با سرعت بیشتری برطرف نمود. علاوه بر این زمانی که لازم باشد نرم‌افزار جدیدی را از یک دفتر به صورت از راه دور اجرا یا آپگرید نمایید، می‌توانید با بهره‌گیری از فناوری کسپرسکی و با استفاده از یک ایستگاه کاری محلی کار به روز رسانی کل سایت را بر عهده گرفته و میزان ترافیک ورودی به شبکه را کاهش دهید.


کنترل ورود به شبکه

Kaspersky Endpoint Security - Select کنترل ورود کاربران به شبکه را برای شما ساده‌تر می‌کند و به این ترتیب احتمال دستیابی بدافزارهای مخرب به سیستم‌های شبکه نیز کم‌تر خواهد شد. ابزارهای متصل به شبکه به صورت خودکار شناسایی می‌شوند و مدیران شبکه می‌توانند از دسترسی ابزارهای متعلق به بازدیدکنندگان به شبکه جلوگیری نموده و مطابقت داشتن این ابزارها با سیاست‌های امنیتی شرکت را بررسی نمایند. همچنین ایجاد یک پرتال محبوس برای تأمین دسترسی کاربران به اینترنت نیز ساده‌تر خواهد بود ضمن آنکه می‌توان مانع از دسترسی آنها به داده‌های شرکت شد.حفاظت از ابزارهای سیار و داده‌های شرکت

ابزار Kaspersky Endpoint Security - Select حاوی فناوری‌های ضدبدافزاری پیشگیرانه، مبتنی بر امضا و ابری بسیار پیشرفته‌ای است که حفاظت طیف گسترده‌ای از ابزارهای سیار را دربرابر بدافزارهای پیشرفته امروزی تأمین می‌کند. آپدیت‌های دریافتی از شبکه امنیتی مبتنی بر ابر کسپرسکی به شما کمک می‌کند تا از ابزارهای خود دربرابر جدیدترین تهدیدات حفاظت نمایید.


کنترل برنامه‌های ابزارهای سیار

با استفاده از قابلیت کنترل برنامه کسپرسکی می‌توان مشخص نمود که کدام برنامه‌ها امکان اجرا شدن در ابزارهای سیار دارای دسترسی به شبکه را داشته باشند. برای این منظور می‌توانید یک سیاست « مجوز پیش‌فرض» را اجرا نمایید تا برنامه‌های ذکر شده در لیست سیاه مسدود شده و دیگر برنامه اجازه اجرا شدن داشته باشند. یا برعکس یک سیاست «منع پیش‌فرض» را اعمال نمایید که بر اساس آن تنها برنامه‌های ذکر شده در لیست سفید امکان اجرا شدن داشته باشند. Kaspersky Endpoint Security - Select همچنین می‌تواند به صورت خودکار موارد جیل‌برک یا روت شدن را تشخیص دهد.


رمزنگاری داده‌های ارزشمند شرکت

شما می‌توانید برای پیشگیری از دسترسی افراد سودجو به اطلاعات حساس شرکت، از Kaspersky Endpoint Security - Select برای رمزنگاری داده‌های کاری ذخیره شده روی ابزارهای سیار کارکنان استفاده کنید. با استفاده از این برنامه امکانی برای شما فراهم شده است تا فایل‌ها و فولدرهای مورد نظر خود را به صورت جداگانه و در سطح فایل یا فولدر رمزنگاری نمایید. در ابزارهای مبتنی بر iOS هم امکان رمزنگاری کل دیسک و یا تک‌تک پارتیشن‌های آن فراهم است.


تفکیک داده‌های شرکتی و شخصی روی یک ابزار

Kaspersky Endpoint Security - Select دارای برخی فناوری‌های ظرفیت‌سازی است که به مدیران شبکه امکان می‌دهد فضای جداگانه‌ای را روی ابزارهای شخصی کاربران ایجاد نمایند. به این ترتیب می‌توان داده‌های شرکت را در آن محفظه قرار داده تا اطلاعات حساس شرکت از باقی داده‌های شخصی کاربر تفکیک شوند. محتوی این فضا نیز به صورت خودکار قابل رمزنگاری کردن می‌باشد. علاوه بر این می‌توان تعیین نمود که آیا برخی برنامه‌های خاص اجازه دسترسی به برخی منابع مشخص در داخل ابزار را داشته باشند یا خیر. با استفاده از فرایند ظرفیت‌سازی، سطح بالاتری از امنیت برای شرکت‌هایی که درآنها سیاست استفاده از ابزارهای شخصی اجرا می‌شود، فراهم خواهد شد.


حفاظت از داده‌های شرکت در صورت گم شدن یا سرقت ابزارهای سیار


چنانچه یکی از ابزارهای سیار یاد شده سرقت و یا مفقود شود این امکان برای شما فراهم است تا با استفاده از قابلیت‌های ویژه کنترل شونده از راه دور توتال سكيوريتی آن ابزار را قفل نموده و هرگونه اطلاعات مربوط به شرکت که روی آن ذخیره شده است را پاک کرده و موقعیت تقریبی آن را مشخص کنید. حتی اگر یک سیم کارت جدید روی سیستم نصب شده باشد، فناوری سیم واچ کسپرسکی به صورت خودکار شماره تلفن جدید آن ابزار را برای شما ارسال نموده و امکانی را فراهم می‌کند تا از راه دور ابزار مورد نظر خود را قفل کنید و از قابلیت‌های موقعیت‌یاب و پاکسازی داده برنامه استفاده نمایید. 
**تنها برای موارد مشخص شده در لیست پلتفرم‌های پشتیبانی شونده کسپرسکی موجود می‌باشد و برخی از پلتفرم‌های موبایل پشتیبانی شونده امکان استفاده از تمامی قابلیت‌ها را ندارند.کنترل برنامه‌

Kaspersky Endpoint Security - Select دربرگیرنده ابزارهای جداگانه‌ای برای کنترل برنامه است که به مدیران شبکه امکان می‌دهد مشخص نمایند که کدام برنامه‌ها اجازه اجرا شدن روی شبکه شرکت را داشته باشند یا اینکه چگونه امکان اجرا شدن را داشته باشند:


تهیه لیست سفید

کسپرسکی تنها فروشنده محصولات ایمنی در جهان است که آزمایشگاه لیست سفید مختص به خود را دارد. سرویس پویای تهیه لیست سفید آزمایشگاه کسپرسکی امنیت برنامه‌هایی که به صورت رایج مورد استفاده قرار می‌گیرند را ارزیابی می‌کند تا اطمینان لازم را از بابت ایمن بودن آنها به دست آورد. آپدیت‌های مربوط به لیست سفید از طریف شبکه امنیتی مبتنی بر ابر کسپرسکی برای سیستم‌های شما ارسال می‌شوند و به این ترتیب کسب و کار شما در کوتاهترین زمان ممکن در جریان جدیدترین اطلاعات مربوط به این لیست قرار می‌گیرد.


کنترل ابزارها

ابزار Kaspersky Endpoint Security - Select دربرگیرنده قابلیت‌های جداگانه‌ای برای کنترل ابزارهای سیار است که به شما امکان می‌دهد استفاده کاربران از ابزارهای جداشدنی را تحت نظر گرفته و مانع از دسترسی ابزارهای غیرمجاز به شبکه و در نهایت تضعیف امنیت آن شوید. با استفاده از قابلیت کنترل ابزار کسپرسکی (Device Control) می‌توانید.


کنترل وب

Kaspersky Endpoint Security - Select مجهز به قابلیت‌هایی برای کنترل وب است که به مدیران شبکه امکان می‌دهد مانع از دسترسی کاربران به وبسایت‌های نامناسب با استفاده از شبکه شرکت شوند. با استفاده از قابلیت وب کنترل همچنین می‌توان به سادگی بر فعالیت مرورگر کاربران نظارت کرده و آن را تحت نظر گرفت. علاوه بر این مدیران شبکه می‌توانند دسترسی کاربران به وبسایت‌های معین و یا وبسایت‌های متعلق به گروهی خاص (مثلا وبسایت‌های بازی، قمار یا شبکه‌های اجتماعی) ممکن، منع، محدود کنند یا تحت نظر بگیرند.برنامه Kaspersky Endpoint Security - Select شامل مرکز امنیت کسپرسکی (همان کنسول مدیریت متمرکز که مدیریت اغلب فناوری‌های امنیتی کسپرسکی هم می‌شود و قابلیت مدیریت سیستم آن) می‌باشد. به لطف این مرکز دیگر نیازی به یادگیری نحوه استفاده از کنسول‌های مدیریتی متعدد برای مقوله‌های مختلف مدیریت سیستم و امنیت نخواهد بود. 
مرکز امنیت کسپرسکی امکان کنترل متمرکز اغلب فناوری‌های کسپرسکی در داخل برنامه Kaspersky Endpoint Security - Select به استثنای برنامه‌هاي Kaspersky Security for Internet Gateway, Kaspersky Security for Mail Server and Kaspersky Security for Collaboration را فراهم می‌کند.

جدول مقایسه ای ویژگی های آنتی ویروس های سازمانی Kaspersky

ویژگی


Small Office


Select


Advanced


Total

تعداد دستگاه های قابل مدیریت 50 حداکثر بدون محدودیت بدون محدودیت بدون محدودیت
نوع مدیریت نظارت تحت محیط ابری مدیریت محلی مدیریت محلی مدیریت محلی
سیستم های تحت حفاظت
سیستم های ویندوزی
سرورهای ویندوزی
مکینتاش
سیستم ها و سرورهای لینوکسی
تبلت و تلفن های اندرویدی
تبلت و تلفن های iOS
تبلت و تلفن های ویندوزی
شامل عامل های حفاظتی
ضد بدافزار برتر
ضد هرزنامه قدرتمند
مدیریت رمز های عبور
ضد فیشینگ تخصصی
امنیت بانکداری آنلاین
پشتیبان گیری از اطلاعات
کنترل وب حرفه ای
کنترل برنامه های مختلف
کنترل دستگاه های جانبی
مدیریت دستگاه ها و برنامه های موبایل
رمزگذاری سطح فایل
رمز گذاری سطح دیسک
مدیریت سیستم فراگیر
امنیت سرور های Gateway
امنیت سرور های Proxy
امنیت سرور های Email
امنیت سرور های SharePoint
نیازمندی
سرور اختصاصی جهت نصب Security Center
دانش تخصصی جهت راه اندازی و مدیریت

این نسخه شامل برنامه های زیر است


 • Kaspersky Security Center (including Systems Management and MDM)
 • Kaspersky Endpoint Security for Windows
 • Kaspersky Endpoint Security for Linux
 • Kaspersky Endpoint Security for Mac
 • Kaspersky Anti-Virus for Novell NetWare
 • Kaspersky Anti-Virus for Linux File Server
 • Kaspersky Anti-Virus for Windows Server Enterprise Edition
 • Kaspersky Security for Mobile

اطلاعات اضافی

برند Kaspersky
فایروال خیر
Web Protection بلی
Mail Protection بلی
IM Protection بلی
Device Control خیر

برچسب‌های محصول

برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. برای جملات نقل قول تکی (') را به کار ببرید.

 1. برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

نظر خودتان را بنویسید

شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *

  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
کیفیت
ارزش
قیمت