بلاگ سافت‌یاب مرجع آنلاین معرفی، ارزیابی و بررسی تخصصی نرم‌افزارهای اورجینال

Avira و تکنولوژی برتر آن

Avira Endpoint

آشنایی با Avira

Avira از شما و سیستم‌هایتان به طور مستقیم و از طریق مشارکت های OEM محافظت می کند و طیف گسترده ای از بهترین راهکارها از جمله: آنتی ویروس، VPN و فناوری‌های پاکسازی جهت حفاظت، بهبود عملکرد و حفظ حریم خصوصی آنلاین ارائه می‌دهد.

 

هم اکنون Avira از 500 میلیون کاربر به صورت آنلاین محافظت می‌کند!

Avira شرکتی است که چشم انداز روشنی دارد و به عنوان یکی از پیشگامان اصلی روش تجاری نرم افزار Freemium محصولات امنیتی با کیفیت بالا و پیشرو را در بازار به صورت رایگان ارائه می‌دهند.  زیرا آن‌ها معتقدند که همه حق دارند با خیال راحت و ایمن از زندگی آنلاین و خصوصی خود لذت ببرند. اکنون بیش از سی سال است که از این روش برای ارائه فناوری های برجسته به بیش از 100 میلیون مشتری استفاده کرده‌اند.

Avira با ایجاد آزادی آنلاین، امنیت قدرتمندی را برای چندین دستگاه فراهم می کند و به عنوان یک پیشگام در روش تجاری Freemium، به یک شرکت چند ملیتی 500 نفره تبدیل شده است و از زندگی دیجیتال میلیون ها کاربر در سراسر جهان محافظت می‌کند.

 

هرگز! Avira بدون اجازه شما اطلاعاتتان را در اختیار هیچ سازمانی قرار نمی‌دهد.

برخلاف اکثر وندورهای امنیتی، Avira هرگز اطلاعات مشتریان خود را نفروخته و نخواهد فروخت. هم چنین هیچ زمان اطلاعات شما را با اشخاص ثالث مانند دولت ، فناوری‌های بزرگ یا شبکه های تبلیغاتی به اشتراک نمی گذارد.

 

Avira را در قلب امنیت دیجیتال سراسر جهان خواهید یافت!

Avira فقط راهکار‌های خود را به مشتریان ارائه نمی دهد، OEM تجارت Avira و همچنین فناوری های برنده جایزه آن را با توسعه دهندگان و مشاغل به اشتراک می گذارد و ابزارها، کیت ها، خدمات و استانداردهای امنیتی آن‌ها را بسیار آسان و سریع در قلب تجارت سراسر جهان قرار می‌دهد. قابل توجه است Avira توسط تیمی از کارشناسان متخصص از SDK ها ، API ها ، فناوری ضد بدافزار و هوش تهدید پشتیبانی می‌شود.

 

تکنولوژی 

  • موتورهای اسکن Avira 

موتورهای اسکن Avira از پیشرفته ترین دستگاه های یادگیری، اکتشافی و عمومی استفاده می کنند. آنها کدهای مخرب را از طریق نفوذ به کاربرها، دستگاه ها، شبکه ها و سیستم ها، شناسایی و مسدود می کنند.

 

 

اسکن در زمان واقعی

Avira پرونده هایی را که در سطح سیستم عامل قابل دسترسی یا اجرا هستند به صورت خودکار و در زمان واقعی اسکن می‌کند. و با مجوز دسترسی  در مورد اسکن قبل از سایر فرایندها و اجرای سیستم عامل، یک لایه امنیتی اضافه می کند.

تشخیص و عملکرد بی نظیر

موتور اسکن محلی Avira نسبت به راهکارهای رقیب 70٪ سریعتر روشن می شود و 75٪ فضای حافظه کمتری رقیب اشغال می‌کند.

کمترین تشخیص مثبت کاذب

Avira به رتبه کمترین میزان مثبت کاذب در صنعت دست یافته است و موتورهای اسکن Avira  طیف بیشتری از بدافزار را نسبت به شناسه‌های قدیمی پوشش می دهند. پس تشخیص مثبت کاذب در زمان واقعی شناسایی می شود و از تأثیر آن بر عملکرد سیستم های امنیتی جلوگیری می‌شود.

هوش جمعی

Avira جهت تجزیه و تحلیل مبتنی بر هوش مصنوعی بسیار فراتر از توانایی موتورهای اسکن بدافزار و اکتشافات ابتکاری می‌نگرد و آن را در تجزیه و تحلیل رفتاری و استخراج ویژگی اعمال می‌کنند.  Avira هوش مصنوعی را در فضای ابری، روی ماشین های مجازی و در دسکتاپ مشتری پیاده سازی می‌کند.  این در قلب شبکه اطلاعاتی جمعی آن‌ها تقریباً 100 میلیون حسگر است.

 

  • حفاظت ابری Avira 

با استفاده از شبکه حسگر جهانی، Avira تهدیدات سایبری را در زمان واقعی تشخیص می دهد. حفاظت ابری Avira اطلاعات مرتبط با تهدیدات را شناسایی می‌کند و بلافاصله در دسترس تیم فناوری خود قرار می دهد.

 

منبع تهدید

Avira تهدیدات سایبری را در زمان واقعی از لبه تا هسته اینترنت می‌بیند.  آن‌ها داده های جمع آوری شده توسط 500 میلیون مشتری مصرفی و تجاری خود را جمع آوری می‌کنند و با کارهای تحقیقاتی انجام شده توسط متخصصان آزمایشگاه‌های حفاظت Avira تکمیل می‌کنند، در آخر داده های خارجی تخصصی را اضافه و به اطلاعاتی در Avira Protection Cloud تبدیل می‌کنند.

توسعه هوش تهدیدات

حفاظت ابری Avira از موتورهای پیشرفته اکتشافی، یادگیری ماشین و سیستم های تجزیه و تحلیل جهت توسعه هوش استفاده می کند. منابع آن‌ها  تکنیک‌های پیچیده تجزیه و تحلیل متنوع  با حجم عظیمی از داده های جمع آوری شده می‌یاشد. آن‌ها این را به عنوان اطلاعات پرونده و اطلاعات استاتیک، پویا، قابل انتشار و عملیاتی ارائه می‌دهند.

شناسایی تهدید مداوم، پیشرفته و صفر روزه

حفاظت ابری Aviraب99.99% بدافزار را در دستگاه ها و خدمات شناسایی می‌کند.  این می تواند به عنوان یک نظریه اولیه یا ثانویه در ابر امنیتی شرکای فناوری یا ارائه دهنده خدمات استفاده شود.

 

  • یادگیری ماشینی

یادگیری ماشینی به این معنی است که Avira در تشخیص و طبقه بندی بدافزار مقیاس بندی می کند و  یکی از تکنیک های قدرتمندی که آن‌ها برای محافظت از شرکای فناوری و مشتریانشان در برابر تهدیدها استفاده می کنند، می‌باشد. یادگیری ماشینی Avira را قادر می سازد تا آینده را پیش بینی کند.

مقیاس ، سرعت و دقت

Avira برای حل چالش های مقیاس، سرعت و دقت  امنیت سایبری از تکنیک های مختلف یادگیری ماشین استفاده می کند.  آن‌ها مجموعه ای از تکنیک ها از یادگیری عمیق و شبکه های عصبی تا یادگیری ماشین تحت نظارت و بدون نظارت را به کار می‌گیرند، این تکنیک ها (بسته به نیازهای مشتریان و توانایی های بستر اصلی) برای شناسایی بدافزار و فیشینگ اعمال می شوند.

چندین دهه تجربه

راهکارهای امنیت سایبری Al می تواند به خوبی داده هایی باشد که به سیستم یادگیری ماشین منتقل می شوند ولی داده های Avira بسیار گسترده، غنی و پیچیده تر است. پایگاه های اطلاعاتی Avira حاوی صدها میلیون پرونده مخرب را نگهداری می کند که به طور مداوم با اطلاعات جدید به روز می شوند تا از آنها در زمان واقعی محافظت کند.

مطالب مشابه :  تفاوت فایروال و آنتی ویروس

عملکرد مثبت کاذب

تکنیک های یادگیری ماشین تحت نظارت و بدون نظارت، مزایای قابل توجهی از نظر طبقه بندی دقیق و سریع بدافزارها دارند.  آنها تشخیص مثبت کاذب را بسیار کم و آموزش مجدد را بسیار سریع ارائه می دهند اما به آموزش دقیق، تخصص داده و منابع نیاز دارند.

 

  • خانه های هوشمند

Avira SafeThings به روترهای خانگی و ارائه دهندگان خدمات اینترنتی (ISP) این قدرت می دهد تا محیطی امن برای خانه های هوشمند مشتریان خود ایجاد کنند.

 

امنیت و حریم خصوصی IoT در زمان واقعی

Avira SafeThings از تجزیه و تحلیل متنی برای کشف دستگاه های خانگی متصل شده و رفتار طبیعی آنها استفاده می کند. جمع آوری داده ها در زمان عادی استفاده از شبکه، ارائه دهندگان را قادر می سازد تا اطلاعات زیادی را از دستگاه کسب کنند.  این امنیت مصرف کنندگان را  در برابر تهدیدات تضمین می کند.

محافظت از زیرساخت‌ها

Avira SafeThings با ترکیب یک عامل سبک وزن در روتر خانگی و کار با یک موتور قدرتمند یادگیری ماشین مبتنی بر ابر، محیط خانه متصل را ایمن می‌کند. تولیدکنندگان روترهای خانگی و ارائه دهندگان خدمات اینترنت قادر هستند از کاربران نهایی، امنیت دستگاه ها در خانه های هوشمند و حریم خصوصی افراد محافظت کنند.

موتور یادگیری پیشرفته

اکوسیستم Avira SafeThings متشکل از یک برنامه نصب شده بر روی روتر خانگی و اطلاعات تهدید رفتاری بر پایه ابر است.  این ترکیب باعث می‌شود خانه متصل بدون ترس از به خطر افتادن دستگاه loT به طور ایمن کار کند.  این اکوسیستم رفتار غیر عادی را تشخیص می‌دهد، آسیب پذیری‌ها را مسدود می‌کند، در مقابل باج افزار loT مقابله می‌کند و از حریم خصوصی محافظت می‌کند.

Avira SafeThings به عنوان یک سرویس دارای برچسب سفید یا یک راهکار با نشان تجاری خاص که در روتر ISP پیاده سازی شده است ارائه می شود. همچنین می تواند به روترهای شخص ثالث موجود اضافه شود.

 

راهکارها:

ضد بدافزار

راهکارهای امنیتی سخت افزاری و نرم افزاری خود را با SDK های ضد بدافزار و برنامه های نرم افزاری خود بسازید: ادغام ساده و مبتنی بر فناوری های مورد تایید Avira

تجزیه و تحلیل تهدید

جهت دسترسی درخواستی به اطلاعات هوشمند Avira. از Avira Protection Cloud پرس و جو کنید و پرونده را در زمان واقعی ارزیابی کنید. سپس پرونده ها را جهت تجزیه و تحلیل و طبقه بندی تهدید بارگذاری کنید.

هوش تهدید

بازخورد اطلاعاتی Avira’s Threat منحصر به فرد است زیرا اطلاعاتی جامع، واضح و ساده را برای شما فراهم می کند که از اهمیت بالایی برای فروشندگان امنیتی و ارائه دهندگان خدمات برخوردار است.

برچسب سفید

محصولات موفق مصرفی Avira را به عنوان محصولات سفید برچسب گذاری و مجدداً علامت گذاری کنید. برچسب زدن سفید به شما امکان می دهد تا روشی اثبات شده برای محافظت از خانه ها، وسایل، حریم خصوصی و اطلاعات آنها به مشتریان خود ارائه دهید.

 

 

جوایز و گواهینامه ها

جوایز اخیر  Avira در سال 2020

 

avira در ماه مارس سال 2020 روند پیروزی Avira با دو جایزه ادامه یافت: در آزمون Stiftung Warentest ا Antivirus Pro و امنیت رایگان Avira افتخارات ارزنده ای را از آن خود کرد و به عنوان بهترین محافظت کننده در آزمون برنده شد. Avira در طول تمرینات طاقت فرسا با بیش از 40 هزار حمله بدافزار، وب سایت های مخرب و ایمیل‌های فیشینگ رو به رو شد و به کمک راهکارهای آنتی ویروس در آزمون سربلند بیرون آمد.

  Stiftung Warentest یک سازمان و بنیاد مصرف کننده در آلمان است که در تحقیق و مقایسه کالاها و خدمات به روشی بی طرفانه شرکت دارد.

 

avira

در ماه فوریه Antivirus Pro در آزمون CHIP با کسب امتیازات برتر (نمره: 1.0) برای بهترین محافظت، سهولت استفاده و حداقل تأثیر ویروس بر سیستم برنده شد و با نام “جامع ترین و پیوسته عالی ترین بسته سال 2020” رتبه بندی شد

 

 

 

avira Internet Security Suite با بهترین عملکرد و محافظت آنتی ویروس، در برابر انواع تهدیدات در تست امنیت اینترنت Computer Bild، پیروز شد. راهکارAvira تنها داوطلب این آزمون می‌بود که از وب سایت های مخرب محافظت می‌کرد.  همچنین برای شناسایی مطمئن پرونده های آلوده با موارد مثبت کاذب (پرونده های تمیز که به اشتباه به عنوان مخرب برچسب گذاری شده اند) و به حداقل رساندن تأثیر بر سرعت کلی دستگاه، امتیاز کسب کرد.

 

 

avira اولین اسکار سال “Jop Product” به آنتی ویروس پرو تعلق می گیرد. حفاظت  آنتی ویروس Avira در AV-TEST به امتیازات کامل دست یافت و هم مهر تأیید “AV-TEST Certified” را دریافت کرد و هم عنوان “محصول برتر”  معرفی شد.

 

avira

برنامه اندروید Avira ، Antivirus Security Pro ، در AV-TEST ، با کسب 18 امتیاز از 18 امتیاز ، امتیازات کامل را به دست آورد!

 

 

avira Antivirus Pro حداقال 3 بار به تریبون برنده AV-Comparatives پا گذاشت! به راه حل Avira در گروه “حفاظت از دنیای واقعی” مدال طلا اعطا شد که در آن  همانطور که از نامش پیداست همه محصولات در شرایط واقعی آزمایش می شوند.  همچنین به دلیل تعداد کمی تشخیص مثبت کاذب در گروه “Malware Protection” نقره کسب کرد.

 

avira

 

AV-TEST با جایزه “بهترین قابلیت استفاده 2019” به میزان بسیار ناچیز تشخیص مثبت کاذب Antivirus Pro پاداش داد.

 

 

2019

AV-TEST به Antivirus Pro  امتیاز 18 از 18 را برای عملکرد فوق العاده در زمینه های حفاظت، عملکرد و سهولت استفاده اعطا کرد. این راهکار همچنین مهر تأیید تضمین کیفیت را به دست آورد.

میزان تشخیص 100٪ و فقط یک مثبت کاذب! این امتیاز در آزمون حفاظت از دنیای واقعی توسط AV-Comparatives کسب شد. بنابراین  Avira سال 2019 را با 100٪ میزان تشخیص و فقط با 2 مثبت کاذب به پایان رساند.

 

avira avira

 

منبع: Avira

لطفا جهت مشاوره در انتخاب آنتی ویروس مناسب خود با این شماره 09224971053 تماس بگیرید.

 مارو در شبکه های اجتماعی خودتان به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

Main Menu x