بلاگ سافت‌یاب مرجع آنلاین معرفی، ارزیابی و بررسی تخصصی نرم‌افزارهای اورجینال

بهترین آنتی‌ویروس دارای VPN

بهترین آنتی‌ویروس دارای VPN

آیا به یک آنتی‌ویروس دارای VPN نیاز دارید؟

بهترین آنتی‌ویروس دارای VPN

 

آنتی‌ویروس دارای VPN : حریم خصوصی آنلاین به اندازه امنیت دستگاه ضروری است. هکرها همیشه در حال انتقال داده‌های شما هستند. این داده‌ها ممکن است حاوی اطلاعات حساس مانند جزئیات بانک، جزئیات خرید آنلاین و سایر اطلاعات شناسایی شخصی باشند.

به گفته مجله امنیت اطلاعات، رمزگذاری بهترین راهی است که امنیت داده را تضمین می‌کند. برای دستیابی به این نوع امنیت، استفاده از VPN توصیه می‌شود. VPN با استفاده از الگوریتم‌های ترافیک آنلاین شما را رمزگذاری می‌کند. همچنین با پوشاندن آدرس IP واقعی، حریم خصوصی شما را حفظ می‌کند.

به غیر از حریم خصوصی و امنیت، آنتی‌ویروس دارای VPN به شما امکان می‌دهد محدودیت های جغرافیایی را دور بزنید. برای داشتن امنیت داخلی و حریم خصوصی آنلاین، به یک مجموعه آنتی ویروس برتر نیاز دارید. یک مجموعه آنتی ویروس پولی از محافظت گسترده ای برخوردار است و شامل VPN نیز می‌شود.

شما همچنین می‌توانید از ویژگی های افزایش حریم خصوصی و امنیت استفاده کنید. این موارد شامل فضای ذخیره سازی ابری، خردکن پرونده، فایروال، مدیر رمز عبور، کنترل والدین و سایر موارد است. مجموعه‌های آنتی‌ویروس دارای VPN خیال آسوده و ارزش بالایی برای پول شما قائل هستند. آنها با اکثر سیستم عامل‌های رایانه سازگار هستند و اشتراک چند دستگاهی را ارائه می‌دهند.

ما آنتی‌ویروس‌های مختلف را مورد آزمایش قرار دادیم تا 3 مورد از برترین آنتی ویروس‌های داری VPN را در سال 2021 پیدا کنیم. به غیر از محافظت در برابر بدافزار قوی، ما آنها را با استفاده از قابلیت‌های پهنای باند نامحدود و سرعت سریع، حریم خصوصی و رمزنگاری قوی و توانایی رفع انسداد بررسی کرده‌ایم.

 

ما در اینجا 3 آنتی‌ویروس دارای VPN برتر را به شما معرفی خواهیم کرد:

 

Bitdefender Premium Security

بیت‌دیفندر یکی از برترین رهبران جهانی در زمینه امنیت سایبری است. مجموعه Bitdefender Premium Security در صورت نیاز بهترین محافظت برای حریم خصوصی شما را ارائه می‌دهد. این آنتی‌ویروس دارای VPN نامحدود برای آزادی مطلق دیجیتال، پشتیبانی می‌شود.

Best-VPN-performance

 

ویژگی های امنیتی بیت‌دیفندر

 • حفاظت: مقابله در برابر تهدیدات پیشرفته، ضد فیشینگ، ضد تقلب، داده های بی درنگ و محافظت از باج افزار چند لایه، جلوگیری از تهدید شبکه، محیط نجات، پیشگیری از حمله وب و ارزیابی آسیب پذیری.
 • عملکرد: خلبان اتوماتیک، حالت باتری، شبکه محافظ جهانی، پروفایل‌های عملکرد
 • حریم خصوصی: ضد ردیاب، ضد سرقت، ریزکننده پرونده، مانیتور میکروفون، مدیر رمز عبور، کنترل والدین، ​​فایروال حریم خصوصی، بانکداری ایمن آنلاین، محافظت از شبکه اجتماعی، محافظت از وب کم، مشاور Wi-Fi و VPN نامحدود

 

ویژگی های VPN

 • مکانهای سرور در بیش از 27 کشور
 • پهنای باند نامحدود
 • اتصال همزمان حداکثر 10 دستگاه
 • بدون ثبت ترافیک

 

سرعت و عملکرد

Bitdefender VPN اتصالات بسیار سریع و عملکرد قابل اطمینان را ارائه می‌دهد. به پروتکل اختصاصی Catapult Hydra Hotspot Shield  متکی است. این پروتکل سرعت شارژ توربو و امکان اتصال سریعتر VPN را فراهم می‌کند. همچنین عملکرد را از طریق اتصالات از راه دور افزایش می‌دهد.

Bitdefender VPN  1300 سرور را در 27 کشور جهان تامین می‌کند. دامنه سرورها از نظر جغرافیایی بسیار عالی است. سرورها همچنین پهنای باند نامحدود ارائه می‌دهند. می‌توانید از این پهنای باند برای پخش جریانی نمایش‌ها، بازی‌های آنلاین و انجام کارهای پرمصرف استفاده کنید.

 

امنیت و حریم خصوصی

Bitdefender VPN ترافیک VPN شما را ثبت نمی‌کند. با این وجود، اطلاعاتی مانند آدرس‌های IP و شناسه‌های دستگاه را جمع آوری می‌کند. برای ناشناس ماندن، این اطلاعات به طور تصادفی تولید و خورد می شوند. بیت‌دیفندر اظهار می دارد که داده های جمع آوری شده به ایجاد اتصال VPN کمک می‌کند. همچنین برای سایر موارد تشخیصی استفاده می‌شود.

بخش امنیتی بیت‌دیفندر از پروتکل Hotspot Shield’s Catapult Hydra استفاده می‌کند. این پروتکل اختصاصی امنیت درجه نظامی را ارائه می‌دهد. برای احراز هویت سرور و یک الگوریتم تعویض کلید ایمن، RSA 2048  بیت دریافت می‌کنید.

به طور خلاصه، ترافیک اینترنت شما از چشم افراد کنجکاو مانند دولت و سایر اشخاص ثالث در امان است.

برنامه VPN همچنین دارای سوئیچ kill و تقسیم تونل است. اگر اتصال شما قطع شد دیگر نگران نباشید. کلید kill اتصال شما را ایمن نگه می دارد. Split tunneling به شما امکان می‌دهد که کدام برنامه و سرویس از VPN استفاده کنند. این یک ویژگی مفید برای حفظ دسترسی به دستگاه‌های شبکه محلی شما است.

 

سازگاری

آنتی‌ویروس دارای VPN بیت‌دیفندر با دستگاه‌های Windows ،Mac ،Android و iOS سازگار است. می‌توانید حداکثر 10 دستگاه را به طور همزمان متصل کنید. VPN با Netflix ،BBC iPlayer ،Hulu  و HBO کار می‌کند.

پهنای باند نامحدود VPN و سرعت سریع می تواند فیلم ها را با کیفیت HD و حداکثر 4k  پخش کند.

 

McAfee Total Protection

مک‌افی یک آنتی‌ویروس دارای VPN برتر است که امنیت گسترده‌ای را در برابر تهدیدات فراهم می‌کند. این مجموعه همچنین شامل محافظت از حریم خصوصی چند وجهی است که به صورت محافظت از هویت و حریم خصوصی آنلاین ارائه می‌شود. حریم خصوصی آنلاین فقط به McAfee VPN متکی است.

-Best-VPN-performance

 

ویژگی های McAfee

 • فضای ذخیره سازی رمزگذاری شده
 • 100٪ تضمین 100% حذف ویروس
 • نظارت بر وب تاریک
 • امنیت شبکه خانگی
 • بهینه سازی عملکرد
 • مدیر رمز عبور
 • مرور ایمن
 • خرد کن

 

ویژگی‌های McAfee VPN

 • مکانهای سرور در 22+ کشور
 • پهنای باند نامحدود
 • محافظت برای حداکثر 5 دستگاه
 • رمزگذاری بانکی

 

سرعت و عملکرد

McAfee VPN دارای سرعت چشمگیری، اتصال VPN قابل اعتماد و همچنین پهنای باند نامحدود می‌باشد. سرعت VPN مک‌آفی برای کارهایی که به سرعت بالا نیاز دارند مانند بازی و پخش ویدئو مناسب است. سرورهای مک‌آفی یک منطقه جغرافیایی گسترده را شامل می‌شود که با آن می‌توان به بیشتر نقاط جهان متصل شد.

مطالب مشابه :  ترفندهای فیشینگ با مایکروسافت آفیس

 

امنیت و حریم خصوصی

برخلاف آنتی ویروس،VPN از حریم خصوصی شما محافظت نمی‌کند. مک آفی با شناسایی اطلاعات و حتی فعالیتهایی که بصورت آنلاین انجام می‌دهید وارد سیستم می‌شود.

بدون سیاست عدم ورود به سیستم، حتی سازمان‌های دولتی می توانند مک‌آفی را مجبور کنند داده های آنلاین شما را ارائه دهد.

از نظر امنیتی،VPN یک رمزگذاری AES 256-bit بانکی را اجرا می‌کند. با این نوع رمزگذاری، هیچ کس نمی تواند به ترافیک آنلاین شما دسترسی پیدا کند.

همچنین گزینه kill برای دستگاه‌های Window در نظر گرفته شده است که با قطع موقتی اتصال، از نشت جلوگیری می‌کند.

 

سازگاری

McAfee VPN با ویندوز، سیستم عامل Chrome ،iOS و دستگاه های Android سازگار است. همچنین برای حداکثر 5 دستگاه در همه طبقات مک‌آفی به جز ردیف تک دستگاه، محافظت وجود دارد. این ردیف فقط یک مجوز VPN به شما می‌دهد.

 

Malwarebytes Premium

آنتی‌ویروس دارای VPN Malwarebytes مترادف با خلاص شدن از شر بدافزار است. Malwarebytes Premium از محافظت دوگانه برخوردار است. با مالوربایت از محافظت بی عیب و نقص دستگاه و حریم خصوصی آنلاین برخوردار می‌شوید. محافظت از حریم خصوصی آنلاین از طریق VPN ارائه می‌شود. -Best-VPN-performance

 

ویژگی Malwarebytes Premium

 • امنیت وب
 • محافظت در برابر بدافزار
 • محافظت در برابر باج افزار
 • حفاظت از بهره برداری

 

ویژگی های VPN

 • مکانهای سرور در بیش از 30 کشور
 • پهنای باند نامحدود
 • خط مشی منع ورود به سیستم
 • محافظت برای حداکثر 5 دستگاه

 

سرعت و عملکرد

Malwarebytes VPN سریعترین سرعت ممکن را ارائه می‌دهد. این از طریق پروتکل Wire Guard امکان پذیر است. این پروتکل بهترین عملکرد سرعت را بدون اینکه امنیت آنلاین شما را به خطر بیندازد فراهم می‌کند. سرعت Malwarebytes VPN برای بارگیری و پخش جریانی محتوای آنلاین مناسب است. با این حال، VPN سرعت را به میزان بیشتری کاهش می‌دهد و از این رو برای بازی‌های آنلاین ایده آل نیست.

Malwarebytes Privacy VPN در بیش از 30 کشور ارائه می‌شود و سرورهای آن پهنای باند نامحدود ارائه می‌دهند.

 

امنیت و حریم خصوصی

در مورد امنیت، پروتکل Wire Guard رمزگذاری 256 بیتی شکستنی AES را اجرا می‌کند. ترافیک VPN شما همیشه از نگاه کنجکاو هکرها، اشخاص ثالث،ISP و حتی دولت امن است. برنامه ویندوز همچنین دارای یک سوئیچ kill است که شما را از قطع موقتی اتصال محافظت می‌کند.

 

سازگاری

Malwarebytes Privacy VPN  تا 5 دستگاه را محافظت می‌کند. با ویندوز، سیستم عامل Mac و iOS سازگار است. Malwarebytes VPN حریم خصوصی را در سیستم عامل‌های Android و Chrome گسترش می‌دهد.

سرویس‌هایی مانند Netflix ، Amazon Prime Video و BBC iPlayer بلوک‌های VPN را پیاده‌سازی می‌کنند که اکثر ارائه دهندگان VPN نمی‌توانند از آن عبور کنند. با این وجود، می‌توانید از VPN برای دسترسی به سایر مطالب دارای محدودیت جغرافیایی از YouTube و وب سایت‌های مسدود شده استفاده کنید.

 

سوالات متداول

آیا شما نیاز به خرید آنتی‌ویروس دارای VPN دارید؟

بله. یک مجموعه آنتی ویروس با یک VPN امنیت جامعی را ارائه می‌دهد. آنتی ویروس از شما در برابر تهدیدات مختلف آنلاین و آفلاین محافظت می‌کند. همچنین چندین برنامه کاربردی مانند مدیریت گذرواژه، خردکن پرونده و غیره دریافت خواهید کرد. VPN به شما اطمینان می‌دهد که حریم خصوصی و امنیت آنلاین شما از چشم‌های کنجکاو در امان است.

 

آیا VPN از ویروس محافظت می‌کند؟

خیر. VPN فقط ترافیک آنلاین شما را رمزگذاری می‌کند. این اطمینان می‌دهد که از شر افراد مخربی که می خواهند به ترافیک آنلاین شما دسترسی داشته باشند در امان باشید. VPN همچنین هنگام دسترسی به اینترنت خصوصی بودن شما را تضمین می‌کند. این کار با پوشاندن آدرس IP واقعی شما انجام می‌شود. برخی از VPN ها قابلیت مسدود کردن آگهی را دارند. برای محافظت از خود در برابر ویروس‌ها، به یک مجموعه امنیتی برتر احتیاج دارید.

 

آنتی ویروس بهتر است یا VPN ؟

VPN از امنیت و حریم خصوصی آنلاین شما محافظت می‌کند. آنتی‌ویروس از شما در برابر ویروسها، بدافزارها، باج افزارها و سایر تهدیدات سایبری محافظت می‌کند. برای به دست آوردن بهترین ها از هر دو جهان، به یک مجموعه آنتی ویروس نیاز دارید. مجموعه های آنتی ویروس هردو را در یک بسته ارائه می‌دهند. شما با این مجموعه از امنیت دستگاه، محافظت آنلاین و سایر برنامه‌های کاربردی برخوردار هستید.

 

در صورت استفاده از VPN آیا به آنتی ویروس نیاز دارم؟

بله، برای محافظت در برابر تهدیدات آنلاین و آفلاین به آنتی‌ویروس نیاز دارید. حتی اگر VPN ترافیک شما را رمزگذاری کرده و به شما حریم خصوصی بدهد، در معرض تهدیدات مخرب هستید. شما همیشه برای محافظت از دستگاه خود به یک آنتی‌ویروس نیاز دارید حتی زمانی که از VPN استفاده نمی کنید.

 

آیا استفاده از VPN مضراتی دارد؟

نکته اصلی در استفاده از VPN هزینه بالای رمزگذاری است. وقتی از VPN استفاده می کنید ، متوجه می شوید که سرعت کلی اینترنت شما کاهش می‌یابد. با این حال، اگر از اینترنت پرسرعت استفاده می‌کنید، ممکن است از این نقطه ضعف چشم پوشی کنید.

 

منبع: www.itcweb.co.uk

لطفا جهت مشاوره در انتخاب آنتی ویروس مناسب خود با این شماره 09224971053 تماس بگیرید.

جهت خرید آنلاین آنتی‌ویروس به این لینک مراجعه فرمایید.

 مارو در شبکه های اجتماعی خودتان به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

Main Menu x