بلاگ سافت‌یاب مرجع آنلاین معرفی، ارزیابی و بررسی تخصصی نرم‌افزارهای اورجینال

 راهکارها و خدمات eScan

 راهکارها و خدمات eScan

معرفی eScan

 راهکارها و خدمات eScan

راهکارهای امنیت اطلاعات MicroWorld

eScan با مدیریت یک کارآفرین پویا و تکنوکرات، آقای Govind Rammurthy، فعالیت خود را در سال 1993 آغاز کرد. از آن زمان، آن‌ها در زمینه توسعه راهکار‌های امنیت اطلاعات، مقابله با تهدیدات پیچیده و در حال توسعه فناوری اطلاعات پیشگام بوده‌اند. به همین جهت یکی از فعال‌ترین‌ها در صنعت محافظت هستند.

 

دفتر مرکزی این شرکت در شهر بمبئی هند بوده و در زمینه ساخت و توسعه نرم افزار مشغول به فعالیت می باشد. این شرکت شامل بخشهای مختلفی از جمله مرکز توسعه نرم افزار، پرسش و پاسخ، تحقیق و توسعه و پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته می باشد که از طریق 5 دفتر منطقه‌ای در هند و با بیش از 300 کارمند در سراسر دنیا در حال ارائه خدمات به کاربران خود می‌باشد. محصولات این شرکت به 18 زبان دنیا در دسترس است و به زودی نسخه فارسی سازی شده این محصول نیز آماده عرضه به بازار خواهد شد.

MicroWorld برای مقابله با تهدیدات سایبری فعلی و در حال ظهور راهکارهای امنیتی توسعه یافته‌ای تحت نام‌های eScan و Nemasis را در زیر پرچم خود جای داده است. سبد محصولات آن‌ها شامل ویروس کش، ضد جاسوس افزار، امنیت محتوا، ضد هرزنامه، راهکارهای جلوگیری از نفوذ شبکه، ارزیابی آسیب پذیری و تست نفوذ (VAPT) می‌باشد.

محصولات MicroWorld تمام طیف‌های امنیتی را پوشش می دهد و توانسته آن را به یک راهکار یک مرحله ای برای محافظت از تمام دارایی های امنیت اطلاعات شما تبدیل کند. طی سالهای گذشته، MicroWorld با توسعه فناوری‌ها و راهکارهای نوآورانه، پیوسته در حال تلاش جهت ارائه اطلاعات امنیتی آینده‌نگر به رایانه‌ها با راهکارهای سازمانی و خانگی می‌باشد.

کلمات کلیدی: eScan ،MicroWorld، ویروس کش، راهکارها و خدمات eScan

دانلود فایل وورد مقاله معرفی آنتی ویروس eScan

دلایل فروش بی نظیرeScan

 

ویروس کش eScan جعبه ابزار ویروس کش  eScan

جعبه ابزار ویروس کش eScanAV (MWAV) یکی از محبوبترین ابزارهای پشتیبانی و راهکارها و خدمات eScan می‌باشد. مشتریان از جعبه ابزار eScan برای حذف بدافزار، نرم افزارهای تبلیغاتی، جاسوسی و همچنین برای از بین بردن “عوارض جانبی” آلودگی بدافزار استفاده می کنند.

بسیاری از انجمن‌ها در سرتاسر جهان برای مشتریانی که تحت تأثیر آلودگی‌های شدید قرار دارند از eScanAV جعبه ابزار ضد ویروس (MWAV) استفاده می کنند. قابل توجه است که مجموعه ابزارeScan  بالاترین امتیازات را از AV-Comparatives  کسب کرده است.

اگر مشتری eScan را خریداری کند، باید از جعبه ابزار ضد ویروس eScanAV (MWAV) در همه رایانه هایی که eScan ندارند نیز استفاده کند. این جعبه ابزار به صورت بارگیری مستقل در دسترس است.

 

eScan Endpoint Security Endpoint Security

eScan Endpoint Security به مشتریان کمک می‌کند تا USB ،Flash و سایر دستگاه های ذخیره سازی را ایمن کنند. این ویژگی لیست سفید و تأیید اعتبار دستگاه را فراهم می‌کند. بنابراین کاربران می‌توانند از آلوده کردن سیستم خود با دستگاه های خارجی جلوگیری کنند. Endpoint Security کنترل برنامه که برای مسدود کردن برنامه های غیر مجاز استفاده می شود را نیز فراهم می‌کند.

 

کمترین میزان استفاده از حافظه کمترین میزان استفاده از حافظه

eScan یکی از کمترین میزان استفاده از حافظه (کمتر از 10 مگابایت در زمان های بیکار) را در میان تمام محصولات AV دارد.

 

 

پشتیبانی رایگان از راه دور eScan پشتیبانی رایگان از راه دور eScan

eScan تنها محصول موجود در بازار است که امکانات پشتیبانی از راه دور را در نرم افزار یکپارچه کرده است. eScan به مشتریان کمک می‌کند تا در سریعترین بازه‌های زمانی ممکن مسائل مربوط به بدافزار را کشف و حل کنند.

 

لیست سفید لیست سفید

eScan، امروز می‌تواند به عنوان یکی از سریعترین اسکنرها به جهانیان معرفی شود.  به غیر از پایگاه داده‌های بدافزار معمولی که همه فروشندگان ارائه می‌دهند آن‌ها دارای پایگاه داده هایی با لیست سفید هستند که پرونده‌های جدید ناشناخته یا پرونده های اصلاح شده را بررسی می‌کنند.

 

 

فیلتر URL بدافزار فیلتر URL بدافزار

حملات بدافزار مهندسی اجتماعی همراه با تهدید آسیب رساندن یا افشای اطلاعات حساس، خطرات بزرگی را برای افراد و سازمانها به همراه دارد. اینها صفحات وب با پیوند به برنامه‌هایی هستند که ایمن به نظر می رسند و برای فریب کاربر در بارگیری‌هایی مانند به روزرسانی نرم افزار، برنامه محافظ صفحه، ارتقا کدک ویدئو، Fake AV و غیره طراحی شده‌اند. بنابراین لینک بارگیری یک مخرب را برای توزیع سریع بدافزارها و فرار از برنامه‌های امنیتی سنتی مورد استفاده قرار می‌دهند.

مطالب مشابه :  اهرم باج افزار

با توجه به موارد فوق، اکنون راهکارها و خدمات eScan که دسترسی کاربران به وب سایت ها و URL های مخرب را مسدود می‌کند تحت این ویژگی به مشتریان ارائه می‌شود. فیلتر URL بدافزارeScan را در نقاط پایانی تقویت می‌کند و به کاربران و مدیران سیستم ها کمک می‌کند تا از ورود بدافزارهای ناشناخته به کامپیوترها و شبکه‌ها جلوگیری کنند.

 

محافظت جامع با کیبرد مجازی محافظت جامع با کیبرد مجازی

eScan  ویژگی‌های پیشرفته محافظت از حریم خصوصی مانند کنترل والدین مبتنی بر کاربر، فیلتر پاپ آپ و صفحه کلید مجازی را فراهم می‌کند. فیلترهای کنترل والدین و پاپ آپ ویژگی های قابل شخصی سازی هستند که به ترتیب به کاربران کمک می‌کند محتوای توهین آمیز را مسدود کنند.

eScan شامل فیلتر پیشرفته فیشینگ وب است که کاربران را از وجود وب سایت های فیشینگ مطلع می‌کنند. eScan برای محافظت از سیستم به صفحه کلید مجازی مجهز شده است. کاربران می‌توانند هنگام تایپ اطلاعات حساس مانند گذرواژه بانکی یا شماره کارت اعتباری، از این صفحه کلید استفاده کنند.

 

تشخیص خودکار حالت بازی تشخیص خودکار حالت بازی

eScan تنها محصولی است که از قابلیت تشخیص خودکار حالت بازی برخوردار است. این بدان معناست که وقتی یک گیمر در حال اجرای یک بازی پرطرفدار است، محصول به حالت “بیکار” در می آید تا بیشتر پردازنده به محصول گیمینگ داده شود.

 

 

پشتیبان گیری خودکار از پرونده های مهم پشتیبان گیری خودکار از پرونده های مهم

eScan تنها محصولی است که قابلیت پشتیبان گیری خودکار از سیستم عامل‌های مهم و پرونده‌های برنامه را فراهم می‌کند. اگر نوع جدیدی از یک آلوده کننده فایل (مانند Virut ، Virtob یا Sality) سیستم را آلوده کند، این ویژگی مهم می‌شود.

 

اضافه کردن ویژگی های خودکار و رایگان اضافه کردن ویژگی های خودکار و رایگان در طول مدت قرارداد

eScan تنها محصولی است که در طول مدت قرارداد بدون هزینه، ویژگی های جدید (به عنوان به روزرسانی خودکار) را در اختیار مصرف کنندگان قرار می‌دهد. سایر فروشندگان به عنوان بخشی از عرضه محصولات جدید، هزینه های اضافی را به مشتریان می‌دهند که مشتریان باید هزینه آن را پرداخت کنند.

 

 

عملکرد در حالت ایمن عملکرد در حالت ایمن

در صورت بروز آلودگی، eScan توانایی اسکن و تمیز کردن در حالت ایمن را دارد.

 

 

بررسی آسیب پذیری بررسی آسیب پذیری

اکثر محصولات موجود در بازار عدم وجود بروزرسانی های مهم سیستم عامل را شناسایی کرده و به کاربر اعلام می‌کند. eScan تنها محصولی است که به طور خودکار به روزرسانی های سیستم عامل را بارگیری می‌کند (از مایکروسافت) و در صورت لزوم، آسیب پذیری‌ها را از بین می‌برد.

 

صدور گواهینامه معتبر ISO توسط Intercert

MicroWorld استانداردهای ISO 9001، ISO 14001، ISO 20000-1  و ISO 27001 توسط IAS-Accredited InterCert Certification ، (یک رهبر صدور گواهینامه جهانی)، دریفت کرده است. این گواهینامه نقطه عطف مهمی در تعهد MicroWorld در جهت ارائه بالاترین کیفیت محصولات و خدمات و تلاش‌های مستمر برای بهبود پیشرفت های فن آوری و توسعه محصول می‌باشد.

 

جوایز

محصولات MicroWorld چندین آزمون و گواهینامه بسیار حرفه‌ای را که توسط ارزیابی کنندگان مستقل معتبر انجام شده است را با موفقیت گذرانده است. همچنین چندین گواهینامه و جوایز از معتبرترین آزمایشگاه‌ها از جمله AV-Test ، AV-Comparatives و آزمایشگاه PCSL دریافت کرده است.

eScan

نتیجه: طی انجام آزمایشات آزمایشگاه AV TEST ویروس‌ کش‌های eScan جوایز بسیاری را از آن خود کرده است و دارای افتخارات ارزنده‌ای می‌باشد. همچنین ویژگی‌ها و اختیاراتی که شرکت eScan در اختیار مشتریان خود قرار داده است باعث ایجاد استقبال بی‌نظیر خانگی و سازمانی شده است.

حداقل سیستم مورد نیاز ویندوز 10، ویندوز 8.1، ویندوز 8، ویندوز 7، ویندوز ویستا، ویندوز XP سرویس پک 3 [همه نسخه های 32 بیت و 64 بیتی] است. پردازنده 1 گیگاهرتزی با حافظه 1 گیگابایت و 1 گیگابایت فضای دیسک می تواند این نرم افزار را به صورت موثر اجرا کند.

Av-Test for eScan

دانلود فایل وورد مقاله معرفی آنتی ویروس eScan

منبع: eScan

لطفا مارو در شبکه های اجتماعی خودتان به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

Main Menu x