بلاگ سافت‌یاب مرجع آنلاین معرفی، ارزیابی و بررسی تخصصی نرم‌افزارهای اورجینال

Kaspersky Antivirus و Internet Security

Kaspersky Antivirus

تفاوت بین آنتی ویروس کسپرسکی و اینترنت سکیوریتی

Kaspersky Antivirus و Internet Security

 

Kaspersky Antivirus یک برنامه آنتی ویروس است که از کاربران در برابر هرگونه نرم افزار مخرب که وارد هارد دیسک آن‌ها می‌شود محافظت می‌کند. در بیشتر موارد، Kaspersky Antivirus برای رایانه‌هایی که از Microsoft Windows یا Macintosh OS X  استفاده می‌کنند، استفاده می‌شود.

Internet Security اساساً همان چیزی است که از نام آن پیداست. مجموعه‌ای از اقدامات احتیاطی است که برای اطمینان از عدم آلودگی رایانه کاربر به برنامه‌های نرم افزاری مخرب، نرم افزارهای جاسوسی یا هر نرم افزار دیگری که ممکن است اطلاعات ارسال شده در شبکه را بگیرد و از آن در شبکه استفاده کند، انجام می شود.

Kaspersky Antivirus  برای استفاده از حفاظت در زمان واقعی (به عنوان مثال حفاظتی که به محض تشخیص هر گونه تهدید وجود دارد) ایجاد شده است. این دستگاه برای شناسایی و حذف هرگونه مضرات از رایانه کاربر، از جمله ویروس‌ها، تروجان‌ها، کرم‌ها و جاسوس افزارها استفاده شده است. همچنین برای تشخیص و حذف کیت‌های ریشه، یک سیستم نرم افزاری که دارای یک یا چند برنامه است که هر گونه سازش در سیستم را زیر سایه مجازی پنهان می‌کند.

 

امنیت اینترنت Kaspersky Internet Security  از رایانه کاربر در برابر بدافزارها و ابزارهای تبلیغاتی مزاحم محافظت می‌کند. همچنین اسپم را از ایمیل شناسایی می‌کند و آن را حذف می‌کند، تلاش میکند شخص ثالث را از رایانه شخصی را بیرون کند و از نشت داده جلوگیری کند. وظیفه گسترده همه امنیت اینترنت این است که از رایانه خود در برابر همه نرم افزارهایی از جمله انواع بدافزارها، جاسوس افزارها و آسیب های ایمیل که ممکن است هارد دیسک را خراب کنند محافظت کند.

مطالب مشابه :  کمبود نیروی متخصص در حوزه امنیت سایبری

 

با وجود اینکه Kaspersky Antivirus پیچیده است، اما فاقد برخی از ویژگی‌هایی است که در Kaspersky Internet Security یافت می‌شود. قابل توجه ترین موارد حذف شده از Kaspersky Antivirus یک فایروال شخصی (برنامه ای است که برای کنترل نوع ترافیکی که از طریق رایانه شخصی در شبکه وارد می شود)، HIPS  (سیستم پیشگیری از نفوذ:  دستگاهی که تمام ترافیک وارد شده از طریق شبکه را به ترتیب کنترل می کند) برای شناسایی و حذف بدافزارها یا هرگونه رفتار مشکوک دیگر، ابزارهای ضد هرزنامه، ضد بنر و ابزارهای کنترل والدین Kaspersky Antivirus.

 

خلاصه:

1 Kaspersky Antivirus از رایانه کاربر در برابر بدافزارها، تروجان‌ها، کرم‌ها و نرم افزارهای جاسوسی محافظت می‌کند. امنیت اینترنت به منظور جلوگیری از دسترسی هر نوع نرم افزار مخرب یا رفتار مشکوک به رایانه کاربر است.

2 Kaspersky Antivirus کیت‌های ریشه را حذف می‌کند  Internet Securityتمام اشکال نرم افزارهای هرزنامه و فیشینگ را از رایانه حذف می کند.

3 آنتی ویروس کسپرسکی فایروال شخصی، HIPS ، Anti-Spam ، Anti-Banner یا ابزارهای کنترل والدین ندارد. Internet Security از هر وسیله ای برای محافظت از رایانه کاربر استفاده می کند.

منبع: differencebetween

مقاله فوق را به رایگان دانلود کنید

لطفا جهت مشاوره در انتخاب آنتی ویروس مناسب خود با این شماره 09224971053 تماس بگیرید.

 مارو در شبکه های اجتماعی خودتان به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

Main Menu x