بلاگ سافت‌یاب مرجع آنلاین معرفی، ارزیابی و بررسی تخصصی نرم‌افزارهای اورجینال

بررسی جامع نرم‌افزار امنیتی IKARUS

بررسی جامع نرم‌افزار امنیتی IKARUS

معرفی IKARUS  

بررسی جامع نرم‌افزار امنیتی IKARUS  

 تاریخچه IKARUS  

بررسی جامع نرم‌افزار امنیتی IKARUS : IKARUS به عنوان یکی از اولین تولیدکنندگان ویروس کش در سراسر جهان از سال 1986 کار خود را در راستای برطرف کردن مشکلات امنیتی و ارائه راهکارهای امنیتی در کشور اتریش آغاز کرد و جایگاه خود را در بازارهای بین المللی به دست آورده است. همچنین با تمرکز بر رشد پایدار و استقلال اقتصادی و مالی متمرکز، حداکثر امنیت و خدمات قابل اعتماد را با رعایت قوانین اتحادیه GDPR برای مشتریان خود تضمین می‌کند.

تمام راهکارها و داده های سرویس های امنیتی ابری، منحصراً توسط IKARUS اداره و پردازش می شوند و هنگام استفاده از فن‌آوری‌های شخص ثالث، با استفاده از مکان ذخیره سازی و سرور ارتباط، را برقرار می‌کنند.

 

پیشرفت‌های IKARUS

پیشرفت‌های IKARUS به راه‌حل‌های امنیتی مدیریت شده (SaaS) به ویژه ایمیل‌های ایمن، سرویس‌های وب ایمن و مدیریت دستگاه تلفن همراه، متمرکز شده است. دومین تمرکز این شرکت امنیت IT ،OT  و ICS است. مشارکت های فنی با FireEye و NOZOMI Networks به آن‌ها این امکان را می‌دهد تا فناوری های پیشرو بازار را با شرایط محلی تنظیم کنند.

اشتیاق به فن آوری های جدید و اشتیاق برای به اشتراک گذاشتن دانش امنیت IT اهداف سازمانی IKARUS را شکل می دهد: با IKARUS امنیت دیجیتال برای همه می تواند عملی باشد.

 

تهدیدات احتمالی و ایمن سازی نرم افزار امنیتی

در این متن ما اطلاعاتی در رابطه با تهدیدات احتمالی و دستورالعمل‌های مربوط به ایمن سازی تجهیزات و شبکه‌ها و همچنین محصولات و خدمات امنیتی در اختیار شما قرار می‌دهیم:

کلمات کلیدی: آنتی ویروس، ویروس کش، نرم افزار امنیتی، IKARUS، Antvirus

 

ایکاروس- اندروید

تهدیدهای جدی در یک محیط مجازی

حملات به شبکه‌ها هویت، حریم خصوصی و داده‌های شخصی ما را تهدید می‌کند و همچنین دیجیتالی شدن و هوشمند‌سازی شهرها، خانوارها، اتومبیل ها و مشاغل ما و موارد دیگر را در معرض تهدیدهای ناشناخته جدید قرار می دهد.

فناوری جدید مسیرهای جدید حمله را باز می کند. بنابراین امنیت IT باید بخشی از هر فرآیند توسعه و آموزش باشد تا اطمینان حاصل شود که تجهیزات و سیستم های جدید به امن ترین شکل ممکن در بازار راه اندازی می شوند.

 

بررسی جامع نرم‌افزار امنیتی IKARUS

عنصر اصلی نرم افزار امنیتی این است که نقاط ضعف را ایمن می‌کند و در برابر افراد متجاوز مقابله می‌کند. این در حالی است که همزمان داده های ارزشمندی راجع به خطرهای احتمالی نیز تولید می کند.

هر هفته بیش از یک میلیون نمونه از بدافزارها کشف می شود. در واقع این موضوع بسیار مهمی برای حفاظت از داده های موجود در لپ تاپ‌ها، سرورها و کامپیوترهای شخصی است. نسخه ویروس‌کش IKARUS قادر است بدون آنکه تاثیرات مخرب انواع مختلفی از بدافزارها را شناسایی و پاک نماید. موتور اسکن IKARUS بطور داینامیک نمونه‌های مخرب را آنالیز کرده و  بهبود خدمات و پایداری کیفیت برنامه‌ها را ضمانت می‌کند.

 

امکانات محافظتی جامع و راه حل های امنیتی IKARUS برای شناسایی و جلوگیری از حملات هدفمند و حرفه ای:

نرم افزار امنیتی برای همه رایانه‌ها از دسک تاپ تا تلفن‌های هوشمند، اولین لایه محافظتی در زندگی دیجیتال را تشکیل می‌دهد و کاربران را در برابر حملات فرصت طلبان در امان نگه می‌دارد. IKARUS امکانات محافظتی جامعی را نظیر محافظت در برابر دسترسی غیر مجاز، حملات مردمی در شبکه های WLAN و فیشینگ را ارائه می‌دهد. همچنین از کاربران در برابر آسیب ‌پذیری‌های سیستم که به متجاوزین امکان دسترسی به داده‌ها و تجهیزات را می‌دهد در زمان واقعی محافظت می‌کند.

مطالب مشابه :  حمله Brute Force چیست؟

 

IKARUS یک ارائه دهنده محلی با تخصص جهانی

نقاط قوت IKARUS دقیقاً اینجاست:  IKARUS یکی از معدود شرکت‌های امنیتی دارای موتور اسکن مستقل است‌. طی بررسی جامع نرم افزار امنیتی Ikarus آن‌ها بر فناوری‌های کارآمد تشخیص، خدمات امنیتی مدیریت حرفه‌ای و امنیت محیط‌های صنعتیSOC ،SiEM  و خدمات مدیریت ورود (LM) تمرکز می‌کنند. مشارکت‌های استراتژیک با رهبران بازار به آن‌ها این امکان را می‌دهد تا یک سرویس یک مرحله‌ای که مشتریانشان بتوانند بهترین راه حل‌های فناوری را برای نیازهای فردی خود با کمترین قیمت مقیاس بندی کنند، ارائه دهند.

 

مزیت بی نظیر IKARUS نسبت به رقیب‌های بین‌المللی:

آن‌ها از طریق یکپارچه سازی سیستم در حین عملیات، اولین آزمایشات خود را مشاوره و پشتیبانی شخصی می‌کنند. پشتیبانی فردی آن‌ها تنها شامل مرکز تماس یا chatbot نیست بلکه آن‌ها تمام تلاششان را جهت جلب رضایت کامل مشتری انجام می‌دهند. IKARUS به واسطه همکاری مستقیم با تیم مشتریان، به روزرسانی و بهینه سازی مستقیم محصولات را انجام می‌دهند.

 

انواع ویروس کش‌های IKARUS

  • ویروس کش خانگی IKARUS
  • ویروس کش تلفن همراه IKARUS
  • ویروس کش سازمانی IKARUS

 

ویروس کش خانگی IKARUS

از دستگاهها و داده‌های شما در برابر بدافزارهای شناخته شده قدیمی و یا حتی نو ظهور بدون هیچگونه تأثیر منفی بر عملکرد دستگاه محافظت می‌شود. همه پرونده‌ها و بایگانی‌های رایانه در یک فرآیند چند لایه مورد ارزیابی، شبیه سازی و نظارت قرار می‌گیرد. تجزیه و تحلیل رفتاری بدافزار را با رفتارهای مخرب و ناخواسته یا ویژگی‌های مضر آن شناسایی می کند و پس از کشف یک متجاوز بلافاصله پنهان و بی ضرر می‌شود.

 

ویروس کش سازمانی IKARUS

مدیریت مرکزی ویروس کش ها روی Cloud از هر تعداد رایانه شخصی، لپ تاپ و سرور در برابر ویروس ها، بدافزارها و هرزنامه ها محافظت می کند و مشتریان را از طریق رابط وب در مکان های مختلف مدیریت می‌کند و امکان پاسخگویی سریع و موثر به هرگونه تهدید توسط اعلان های هدفمند ارائه می‌دهد. با IKARUS ارتباطات از طریق اینترنت بدون در نظر گرفتن محل قرارگیری دستگاه های مدیریت شده محافظت می‌شود. بنابراین شما صرف نظر از مقیاس، مدیریت آسان کلیه مجوزها و دستگاه های مدیریت شده بهره مند می شوید.

 

ویروس کش تلفن همراه IKARUS

امنیت با استفاده از به روزرسانی‌های روزانه از دستگاه و داده‌های شما به طور مطمئن و کارآمد محافظت می‌کند. علاوه بر این، تمام برنامه های نصب شده یا به روز شده توسط مسدود کننده USSD از اجرای خودکار کدهای مخرب USSD جلوگیری می‌کند. اگر دستگاه شما گم شده یا به سرقت رفته باشد شما می‌توانید از ویژگی کامل نسخه محافظت در برابر سرقت (از طریق دستوراتSMS ) استفاده کنید. علاوه بر این، هنگام تغییر سیم کارت، دستگاه شما به طور خودکار قفل می‌شود.

 

نتیجه‌گیری

نرم افزار امنیتی IKARUS به دلیل دارا بودن سریعترین موتورهای اسکن موجود در بازار، عملکرد بی‌نظیر ردیابی حتی در سیستم های شکاف هوا، عدم نیاز موتور به دسترسی اینترنت، استفاده از هوش مصنوعی پیچیده در روش های تجزیه و تحلیل، عمق اسکن نامحدود و پشتیبانی از همه فرمت‌های فایل و عدم نیاز به VPN یکی از بهترین نرم افزارهای موجود در بازار ایران می‌باشد.

طبق آزمایشات آزمایشگاه AV TEST آنتی ویروس‌های IKARUS جوایز بسیاری را از آن خود کرده است و طبق محاسبات آن  99.2 شناسایی در زمان واقعی جدیدترین بدافزار Android، کمترین تاثیر بر عمر باتری و عدم تاثیر بر سرعت دستگاه تایید کرده است.

ویروس کش ایکاروس- تلفن همراه اندروید

 

لطفا مارو در شبکه های اجتماعی خودتان به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

Main Menu x